Befason Kim: Qaj çdo ditë, nuk më pëlqejnë më vithet e mëdha!

E mërkurë, 12 September 2018 15:06

Kim Kardashian po bëhet një njeri tjetër.

Ylli televiziv ka pranuar para nënës dhe motrave se nuk i pëlqen më që të pasmet i ka kaq të mëdha.

Ajo e ka thënë këtë kur motra e saj, Kourntey, është shprehur se Kim i ka të pasmet shumë të mëdha, sidomos ku ulet.

Por, për çudi të Kourteny, ky koment i është marrë për të keq nga nëna e tyre, Kris, e cila më pas tha se Kim i plqen që i ka të mëdha.

“Jo nuk më pëlqejnë! Qaj për këtë gjë gati çdo ditë”, i ka kthyer Kim atyre e ndërsa mund të duket si shaka, shumë e kanë marrë seriozisht.

Megjithatë, kjo gjë nuk vërehet nga postimet që Kim bën vazhdimisht në Instagram, ku jo rrallëherë publikon foto me të pasmet e kthyera.

k115367585281536758594

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Shpifi për taksat, Shkëlzen Berisha kërkon dënimin e Ballës

Aktualitet

Shpifi për taksat, Shkëlzen Berisha kërkon dënimin e Ballës

Sot është zhvilluar seanca e radhë në Gjykatën e Tiranës në lidhje me padinë e Shkëlzen Berishës ndaj kreut të grupit parlamentar të PS, Taulant Balla. Djali i Ish-kryeministrit Sali Berisha...

Zbulohet foto e viktimës që qëllua me 8 plumba në Shkodër

Aktualitet

Zbulohet foto e viktimës që qëllua me 8 plumba në Shkodër

Është zbuluar fytyra e personit që u ekzekutua me plumb në kokë paraditen e kësaj të mërkure në markatën e “rusit” në Shkodër. Fotoja e mëposhtme publikuar nga Top channel është...

Digjen 12 hektarë sipërfaqe pyjore në Bulqizë, nuk ka ndërhyrje të zjarrfikësve

Aktualitet

Digjen 12 hektarë sipërfaqe pyjore në Bulqizë, nuk ka ndërhyrje të zjarrfikësve

Një zjarr i madh i aktivizuar që prej ditës së djeshme ka djegur rreth 12 hektarë sipërfaqe pyjore në fshatin Zerqan të Bulqizës. Zjarri vijon të djegë sipërfaqe pyjore, ndërsa nuk...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!