Capital T do të sjellë një baladë?!

E mërkurë, 12 September 2018 16:22

Ylli i hip hopit shqiptar, Capital T po bën gati përgatitjet për sezonin dimëror.

Ai po lë adhuruesit e tij që të vendosin për projektin e radhës.

Në pyetjen drejtuar publikut se nëse është koha që ai të publikojë një baladë, përgjigjet e shumicës kanë qenë pro një ideje të tillë.

Por, nuk pritet që Kapo të ndërrojë stilin e të performuarit edhe pse kohë më parë ka publikuar vetëm këngë ritmike.

Prej baladave të tij të mëhershme konsiderohen të suksesshme balada “Karma” e shumë të tjera.

Kapo ka qenë një prej artistëve më të angazhuar këtë verë për performanca gjithandej në trojet shqiptare.

k115367523171536752394

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Trump deklasifikon dokumente të hetimit për ndërhyrjet ruse në zgjedhje

Globi

Trump deklasifikon dokumente të hetimit për ndërhyrjet ruse në zgjedhje

Presidenti Donald Trump urdhëroi Departamentin e Drejtësisë që të deklasifikojë një sërë dokumentesh që lidhen me hetimin për ndërhyrjen ruse në zgjedhje. Zëdhënësja e Shtëpisë së Bardhë, Sarah Sanders, tha se...

Qeveria në mandatin e dytë nuk kishte çështjen çame, por timon e tepsi

Politikë

Qeveria në mandatin e dytë nuk kishte çështjen çame, por timon e tepsi

Shpëtim Idrizi, në një intervistë në Top Show, sqaroi pse PDIU-ja vendosi që të kalojë në opozitë. Por, përpara se të zbulonte pse u largua, Idrizi rikujtoi arsyen pse u bashkua...

Dhunë fizike dhe psiqike, të burgosurit: I kemi larë muret me gjak

Aktualitet

Dhunë fizike dhe psiqike, të burgosurit: I kemi larë muret me gjak

Në redaksinë e emisionit “Stop” kanë mbërritur shumë letra nga persona që vuajnë dënimin në burgun e Fierit apo familjarë të tyre.Ata ankohen për sjellje të padenja nga ana e...