U nda nga e dashura, futbollisti i njohur thyen e shkatërron shtëpinë (video)

E mërkurë, 12 September 2018 17:00

Video në rrjetin social "Snapchat" e futbollistit Cason Cummings teksa shkatërron shtëpinë po bën xhiron e rrjetit.

Lojtari skocez shfaqet teksa përplas objeke të ndryshme në shtëpi dhe më pas hedh televizorin drejt dritares. Arsyeja e veprimit të tij mendohet të ketë qenë ndarja nga e dashura.

Presidenti i klubit është shprehur se do ti qëndrojë afër futbollistit, mirëpo pasi e gjithë kjo të kalojë, Cummings do të dënohet nga klubi për veprimet e tij.

 640 0 5b97e44fa7cb3

 

Modifikuar më E mërkurë, 12 September 2018 17:12

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Organizata Botërore e Shëndetësisë: Alkooli shkakton një në 20 vdekje në mbarë botën

Aktualitet

Organizata Botërore e Shëndetësisë: Alkooli shkakton një në 20 vdekje në mbarë botën

  Në mbarë botën, alkooli është shkaku kryesor i më shumë se një deri në 20 vdekje, ku tre të katërtat e tyre janë meshkuj, ka treguar së fundmi një raport...

Gjermania të ndërmjetësojë për njohjen e Kosovës

Bota Shqiptare

Gjermania të ndërmjetësojë për njohjen e Kosovës

Në një intervistë ekskluzive për Deutsche Wellen, deputetja gjermane liberale Renata Alt kërkon nga qeveria gjermane që të bëjë më shumë presion për njohjen e Kosovës. Ajo nuk e mbështet...

Kapet ‘skifteri’ shqiptar, bashkëpunëtorët largohen si në filma

Aktualitet

Kapet ‘skifteri’ shqiptar, bashkëpunëtorët largohen si në filma

Një shqiptar është vënë në pranga, ndërsa dy të tjerë i kanë shpëtuar policisë. Ngjarja ndodhi gjatë mbrëmjes së djeshme, ku këta persona, identiteti i të cilëve nuk bëhet i...