Cardi B nuk pendohet që sulmoi Nicki Minaj

E mërkurë, 12 September 2018 17:29

Cardi B nuk ka asnjë lloj pendimi për sulmin ndaj Nicki Minaj.

Reperja Cardi B ndjen zero “pendim” për sulmin ndaj Nicki Minaj në javën e modës në New York.

Ajo besohet se ka vrapuar drejt Minaj dhe e ka hedhur një këpucë në drejtim të saj.

Cardi u largua nga ndërtesa me siguri me një shenjë në ballë.

Burime të afërta me Cardin për TMZ kanë zbuluar se ajo po mbronte vetëm vajzën e saj pasi Nicki ka folur keq për familjen e saj dhe se do ta hidhte sërish këpucën në drejtim të saj nëse do të ishte e nevojshme.

Gjatë një emisioni në radio, Nicki mohoi se ajo ka folur keq për vajzën e Cardit.

Sidoqoftë, Cardi e quan këtë një gjerpur dhe një gënjeshtër të kulluar të Nickit

“Kurrë nuk do të flisja për fëmiun e dikujt tjetër ose të të qenurit prindër i dikujt tjetër. Është çmenduri për mua që njerëzit gjithmonë duan të bëhen të këqinj”, u shpreh Nicki.

Nicki po ashtu ka thënë se Cardi ka nevojë për intervenim pasi që po vuan nga depresioni. As kjo besohet se nuk u mirëprit nga Cardi, që thotë se Nicki i nxit njerëzit të bëhen të egër.

Cardi nuk po zbrapset dhe as Nicki. Gjatë episodit të së hënës të Queen Radio, Nicki e ka riquajtur incidentin si vrastar dhe kërcënoi rivalen e saj.

“Nëse vë duart mbi njerëz të caktuar, atëherë do të vdesësh. Nuk jam lavirja në strip klub dhe nuk jam lavirja në reality shou”, u shpreh Nicki.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Plagosje me thikë në Vlorë, arrestohet autori

Aktualitet

Plagosje me thikë në Vlorë, arrestohet autori

Një plagosje me thikë është regjistruar mbrëmjen e djeshme në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:00, në lagjen "28 Nëntori" pas Postës, ku shtetasi Marius Pajo 20 vjeç dyshohet se...

Përziejini këta përbërës me njëri-tjetrin dhe thoni lamtumirë kësaj sëmundjeje

Shëndeti

Përziejini këta përbërës me njëri-tjetrin dhe thoni lamtumirë kësaj sëmundjeje

Një recetë mijëravjeçare na vjen nga kinezët, recetë e cila ndihmon në uljen e kolesterolit në gjak dhe që konsiderohet si një nga recetat më të suksesshme të mjekësisë alternative...

E tepron Kim Kardashian: Poza provokuese me motrën

Show-biz

E tepron Kim Kardashian: Poza provokuese me motrën

Kylie Jenner është më e vogla prej motrave Kardashian-Jenner. Megjithatë, ajo ka bërë rrugë të suksesshme drejt famës, dhe pritet që të bëhet miliarderja më e re në botë. Së fundmi, ajo...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!