Jennifer Lawrence tregon se pse refuzon të postojë në rrjete sociale

E mërkurë, 12 September 2018 17:55

Jennifer Lawrence ka kohë që ka treguar publikisht për averzionin e saj ndaj rrjeteve sociale.

Por në një intervistë për InStyle, ajo ka dhënë më në fund më shumë detaje se pse refuzon të postojë ‘online’.

Ylli i “The Mother” ka thënë se ajo ka qenë një kohë aktive nëpër rrjete sociale, por vetëm si “shikuese”.

“Jam aty. Shikoj, por nuk flas. Ka gjithmonë reagime të ashpra. Ka kaq shumë njerëz që janë duke dëgjuar dhe kushtuar vëmendje, ata kanë kaq shumë mendime për absolutisht çdo gjë”.

“Nuk dua ta pranojë një gjë të tillë, përpos nëse është krejtësisht e domosdoshme. Nuk dua ta vendosë veten time në këtë gjë, pa asnjë arsye. Vetëm nëse jam duke promovuar diçka, pra të kem një kauzë të madhe ose është diçka që më ka lënduar shumë, përndryshe nuk do të flasë”, ka thënë aktorja e njohur.

Në vitin 2014, aktorja kishte thënë se “është në rregull, i respektoj të gjithë por jo, unë nuk do të hapë një llogari në Twitter”.

“Nëse ndonjëherë shihni një llogari në Facebook, Instagram ose Twitter me emrin tim, me siguri se nuk është e vërtetë, është false”.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Firmoset urdhër-arresti për Nikolla Gruevskin

Bota Shqiptare

Firmoset urdhër-arresti për Nikolla Gruevskin

Ministria e Brendshme maqedonase ka firmosur urdhër arrestin për ish-kryeministrin Nikolla Gruevski. Ky vendim erdhi pas njoftimit nga Gjykata Penala që nuk ka mundur të gjejë të akuzuarin Nikolla Gruevski për...

Lajme të mira nga aktori i humorit që pësoi atak kardiak

Kulturë

Lajme të mira nga aktori i humorit që pësoi atak kardiak

Aktori i njohur i humorit shkodran Besnik Çinari, pak ditë më parë luftoi për jetën, por tashmë ai e ka kaluar rrezikun, pas një ndërhyrje që pati në zemër. Ai...

Mustafa: Kemi një President, të cili nuk mund t’i zëmë besë

Globi

Mustafa: Kemi një President, të cili nuk mund t’i zëmë besë

LDK vazhdon të insistojë se askush nuk mund ta përfaqësojë Kosovën në dialog pa mandatin e Kuvendit dhe kërkon që kjo çështje të mandatohet në Kuvend. Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!