Ngjashmëri e frikshme! Zbulohet sozia e reperes Tayna

Premte, 14 September 2018 11:03

Ka vetëm pak kohë që ka debutuar në tregun muzikor shqiptar e vetëm brenda 3 muajve, Tayna ka arritur të publikojë 3 videoklipe duke arritur shumë sukses.

Reperja është kthyer në të preferuarën e publikut dhe ndër të famshmet më të komentuara në media.

Ashtu si shumë VIP-ave u është gjetur sozia, edhe sozia e Taynës është zbuluar sot. Ka qenë Enca që ka postuar në Instastory një video të një fanseje të saj që këndon këngën “Rendez vous”, por ngjashmëria e fanses me Taynën ka rënë menjëherë në sy.

Madje shumë kanë menduar se ka qenë vetë Tayna vajza në video, identiteti i të cilës nuk  dihet.

640 0 5b9aba8900afb15368775711536877580

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Haradinaj: Lista Serbe nuk mund të rrëzojë qeverinë

Bota Shqiptare

Haradinaj: Lista Serbe nuk mund të rrëzojë qeverinë

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj u shpreh se Qeveria mund të bjerë, por jo për shkak se ka marrë një vendim prej të cilit siç tha ai “është hidhëruar Lista...

Shpërthen bombola e gazit, shtëpia në Elbasan mes flakësh

Aktualitet

Shpërthen bombola e gazit, shtëpia në Elbasan mes flakësh

Është përfshirë nga flakët një banesë në Elbasan pasi shpërtheu një bombol gazi.Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme në fshatin Katundi Ri, ku si pasojë ka mbetur i plagosur lehtë...

Lajmet e rreme në Facebook që po shkaktojnë dhjetëra viktima

Kuriozitete

Lajmet e rreme në Facebook që po shkaktojnë dhjetëra viktima

Më 23 qershor 2018, një seri imazhesh të tmerrshme filluan të qarkullojnë në Facebook. Njëra prej tyre tregonte një fëmijë me plagë të hapura mbi kokë dhe nofull (fotoja poshtë). Një tjetër...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!