Dikur Kanye nuk fliste me Drake, sot North këndon këngën e tij

Premte, 14 September 2018 11:31

Në të kaluarën reperët Kanye West dhe Drake nuk kanë pasur marrëdhënie të mira, por duket se ju ka ardhur fundi.

Reperi Kanye West ka shpërndarë një video të vajzës së tij North duke kënduar këngën hit të Drake “In my feelings”.

Kjo vjen pasi Kanye i kërkoi falje publikisht Drake. Kurse reperi kanadez ende nuk i është përgjigjur kësaj falje.

Së fundmi Drake i pajtoi ‘gjaqet’ me reperin Meek Mill ku u paraqitën së bashku në një performancë.

 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

I kërkon ish të dashurës 1200 euro për fotot intime në Gjilan

Aktualitet

I kërkon ish të dashurës 1200 euro për fotot intime në Gjilan

Policia e Kosovës ka arrestuar të dyshuarin me inicialet F.F. pasi ka kërkuar 1 mijë e 200 euro nga ish e dashura për të mos ia publikuar fotot intime në...

Fjalët prekëse të Leonora Jakupit pas rikthimit të eshtrave të babait në Kosovë

Show-biz

Fjalët prekëse të Leonora Jakupit pas rikthimit të eshtrave të babait në Kosovë

anë rikthyer dje në Kosovë eshtrat e babait të Leonora Jakupit, dëshmorit Qazim Jakupi dhe kolonelit Ahmet Krasniqi. Këngëtarja dje kishte pritur eshtrat e babait të saj të ndjerë, rivarrimi i...

MEK, luftëtarët që do të shembin nga Shqipëria regjimin iranian

Globi

MEK, luftëtarët që do të shembin nga Shqipëria regjimin iranian

Nga L. Tood Wood Gjatë një udhëtimi të kohëve të fundit në Shqipëri, mora një ftesë për të vizituar kampin më të ri të Organizatës Popullore të Muxhahedinjëve të Iranit, (MEK)...