VIDEO/ Shikoni se si “Sulltanesha Hyrem” me vajzën argëtohen me këngën e Noizyt

Premte, 14 September 2018 21:56

Reperi shqipar po dëgjohet edhe jashtë kufijve. Ajo njihet tek ne si “Sulltanesh Hyrrem”, nga roli i saj në serialin shumë të shikuar, ‘Sulltani i Madhërishëm”.

Kështu, aktorja Meryem Muzerli është ndër aktoret turke më të dashura për shqiptarët.  E ndërsa ajo është e martuar me një shqiptar, duket se edhe Meryem e ka për qejf edhe kulturën e muzikën shqiptare.

Ajo shihet në një video të publikuar me vajzën, teksa po argëtohen me këngën hit të reperit Noizy me Raf Camorra, “Toto”

Modifikuar më Premte, 14 September 2018 22:09

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Bardhi: Banda ‘Shullazi’ vendosi Jurgis Çyrben deputet të PS

Politikë

Bardhi: Banda ‘Shullazi’ vendosi Jurgis Çyrben deputet të PS

Ish-ministri i Drejtësisë, Gazmend Bardhi, të enjten, deklaroi se pas një hetimi të nisur kryesisht në shkurt të 2016, prokuroria për Krime të Rënda vuri nën përgjim dhe vëzhgim Emiljano...

Liga e Kombeve/ Spanja mban Kroacinë në lojë, fitore në limite për djemtë e Daliç

Sport

Liga e Kombeve/ Spanja mban Kroacinë në lojë, fitore në limite për djemtë e Daliç

Kroacia ka arritur të marrë tri pikë shumë të rëndësishme përballë Spanjës, duke mbajtur gjallë shpresat për një kualifikim në fazën e “PlayOff” në Ligën e Kombeve. Djemtë e Daliç kanë...

Banorët e Astirit: Më parë japim jetën, pastaj shtëpitë

Politikë

Banorët e Astirit: Më parë japim jetën, pastaj shtëpitë

Banorët e zonës së Astirit te Unaza e Re, në kryeqytet vijojnë protestat e tyre, kundër mos kompensimit për prishjen e banesave të tyre. Në ditën e 12 të protestës...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!