Të gjithë menduan se do largohet nga ekrani, por moderatorja shqiptare na paska mashtruar bukur

E mërkurë, 19 September 2018 19:47

Të gjithë menduan se u largua nga ekrani, por Fatma Methasani do të vazhdojë të bëjë të njëjtin program në të njëjtin stacion televiziv. Ishte vetëm një foto me një bionde që u shfaq në rrjet, e cila vuri në lëvizje të gjithë fansat dhe portalet të nxitonin për lajmin e ri: Fatma Methasani largohet nga InTv. Në fakt, pak javë më parë, Fatma është përfolur edhe si një emër i mundshëm që mund t’i afrohet ekranit të Tv Klan, por zërat për lëvizjen e saj u shuan shpejt.

Pas pushimeve, Fatma është rikthyer në InTv dhe në FunDay – programi që ajo drejton prej disa sezonesh dhe që tashmë është unifikuar me imazhin e saj.

Kështu, një prej portreteve më simpatikë të këtij ekrani do të vijojë të jetë besnike e programit të saj edhe për të paktën një sezon tjetër televiziv.

 640 0 5ba287bc874c3

 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Skënderbeu apo Partizani, cila skuadër do jetë kampionia e javës?

Sport

Skënderbeu apo Partizani, cila skuadër do jetë kampionia e javës?

Superliga do të vazhdojë sot me dy ndeshjet e radhës, të vlefshme për vendin e parë të kategorisë, ku Skënderbeu do të presë Kamzën dhe Partizani gjirokastritët e Luftëtarit. Ndeshja e...

Sulm me bombë në Afganistan, 11 të vdekur

Globi

Sulm me bombë në Afganistan, 11 të vdekur

Të paktën 11 civilë e kanë humbur jetën si pasojë e shpërthimit të bombës së vendosur në skaj të rrugës në provincën Nangarhar në lindje të Afganistanit. Zëdhënësi i prefekturës së...

Ky president amerikan i dhuroi të gjitha pagat për bamirësi

Globi

Ky president amerikan i dhuroi të gjitha pagat për bamirësi

Gjatë kohës së tij si kongresmen, dhe më vonë presidenti i SHBA-së, Xhon F.Kenedi, i dhuroi të gjitha pagat e tij për bamirësi. Në vitin 1859, kolonisti anglez Tomas Ostin lëshoi...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!