Çdokush e ka një pikë të dobët/ Rike Roçi përlotet në emision, ja arsyeja

Saturday, 14 Prill 2018 21:24

E bukur dhe sexy, por  dhe ajo e ka një pikë të dobët.

 Ish-banorja e Big Brother, Rike Roci  tashmë shfaqet shumë rrallë nëpër skenat televizive. Këtë herë  Rike ka qenë e ftuar në emisionin “Një kat më lart” ku foli si rrallë  herë për mungesën e të atit në jetën e saj, i cili ka ndërruar jetë pak kohë më parë.

Në një bisedë tejet të sinqertë, Rike u tregua për herë të parë shumë ndryshe nga ajo që jemi mësuar të shohim në ekran.

Ermal Peci i tha se kur u takuan në dhomën e grimit u njoh me një tjetër Rike, tejet emotive dhe se ironikisht të dy vuanin nga humbja e babait. Kaq mjaftoi që Rikja të emocionohej dhe të përlotej.

“Ka dy vite që është larguar. Kam qenë shumë e lidhur, pika ime e dobët. Më mungon tmerrësisht. Nuk ka ditë, natë që të fle gjumë e të mos mendoj.”

Rike tha se nuk duhej ta pyesnin për këtë pasi nuk ka qarë kurrë në ekran.

Megjithatë moderatori e rregulloi situatën me një kompliment duke i thënë se Rike është shumë seksi kur qan.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Cërrik, aksidentohet për vdekje një 83-vjeçar

Aktualitet

Cërrik, aksidentohet për vdekje një 83-vjeçar

Një i moshuar ka humbur jetën pasditen e së hënës pasi është goditur nga një makinë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Klos të Cërrikut, ku mjeti drejtuar nga shtetasi me iniciale...

Firmoset urdhër-arresti për Nikolla Gruevskin

Bota Shqiptare

Firmoset urdhër-arresti për Nikolla Gruevskin

Ministria e Brendshme maqedonase ka firmosur urdhër arrestin për ish-kryeministrin Nikolla Gruevski. Ky vendim erdhi pas njoftimit nga Gjykata Penala që nuk ka mundur të gjejë të akuzuarin Nikolla Gruevski për...

Lajme të mira nga aktori i humorit që pësoi atak kardiak

Kulturë

Lajme të mira nga aktori i humorit që pësoi atak kardiak

Aktori i njohur i humorit shkodran Besnik Çinari, pak ditë më parë luftoi për jetën, por tashmë ai e ka kaluar rrezikun, pas një ndërhyrje që pati në zemër. Ai...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!