I madhi Andrea rikthehet pas 14 vitesh, pjesë e albumit të tij edhe Dua Lipa

Saturday, 22 September 2018 17:57

Këngëtari i njohur italian, Andrea Bocelli, ka vendosur të rikthehet në botën e muzikës pas një pushimi prej 14 vitesh.

Andrea do të vijë shumë shpejt me një album surprizë për fansat e tij, ku ka disa bashkëpunime me këngëtare të njohur të muzikës botërore si Ed Sheeran, Josh Groban dhe artisten me origjinë shqiptare, Dua Lipa.

Albumi pritet të dalë në treg më 26 tetor dhe do të shpërndahet në mbi 60 vende.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Studenti ia plas Ramës në fytyrë: E zbuluan teatrin që jemi të FRESH-it

Aktualitet

Studenti ia plas Ramës në fytyrë: E zbuluan teatrin që jemi të FRESH-it

Spektakli i shpifur i organizuar nga kryeministri dhe Alban Dudushi është diskredituar edhe live kur një nga studentët e pjesmarrës që ishin shitur nga organizatorët si protestues dhe që Rama...

U paraqit si studente, juristja e Ministrisë së Arsimit largohet nga emisioni

Aktualitet

U paraqit si studente, juristja e Ministrisë së Arsimit largohet nga emisioni

Një nga të ftuarat në studion e emisionit Dritare në News 24 ishte e prezantuar si studente, por në të vërtetë punon si juriste pranë Ministrisë së Arsimit, Sportit dhe...

Pedagogia: Nuk e di çfarë do më shumë Nikolla për të dhënë dorëheqjen

Aktualitet

Pedagogia: Nuk e di çfarë do më shumë Nikolla për të dhënë dorëheqjen

Shefja e departamentit të Letërsisë në Fakultetin Filologjik Lili Sula e ftuar në studion e "Ora News", tha se nuk e di se çfarë pret më shumë ministrja e Arsimit...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!