Ju kishte munguar Luana? Ja ku do jetë ajo së shpejti

Saturday, 14 Prill 2018 21:38

Moderatorja seksi e TCH, Luana Vjollca për një periudhë afro dy mujore ka qëndruar larg ekranit.
Pas përfundimit te ‘Shiko kush luan’ ajo ka paralajmëruar se është shumë pranë rikthimit.

‘Ju kam munguar? Shihemi shpejt me projekte te reja. Shijoni fundjavën’ ka shkruar moderatorja sexy në postimin e saj të fundit.

Bukuroshja e ekranit nuk ka saktësuar se për çfarë projektesh bëhet fjalë dhe nga mënyra e të shkruarit tregon se do të ketë më shumë se një risi.

Ajo që nuk mund të mbetet larg vëmendjes krah lajmit të të rejave është pamja mjaft sportive dhe njëkohësisht shumë sensuale e Luanës.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Fillojnë reshtje e para në Shqipëri, ja në cilin qytet

Aktualitet

Fillojnë reshtje e para në Shqipëri, ja në cilin qytet

Kanë nisur reshjet e para të dëborës në qarkun e Korçës. Prej dy orësh kanë nisur reshjet e para në këtë qytet, ndërsa deri tani nuk raportohet për bllokim rrugësh. Kjo...

Kapet peshkaqeni 412 kg në Shqipëri

Aktualitet

Kapet peshkaqeni 412 kg në Shqipëri

Një tjetër peshkaqen është kapur këtë herë në rrjetat e peshkatarëve, në zonën e Himarës.  Një ditë më parë një peshkaqen , me gjatësi 3.5 m dhe me një peshë prej 400 kg u...

Kujdes! Këto shprehje do ju çojnë drejt ndarjes

Lifestyle

Kujdes! Këto shprehje do ju çojnë drejt ndarjes

Fjalët që u themi të dashurve tanë gjatë një argumenti të nxehtë ose ne një moment kur ndjehemi të lodhur mund të jenë të rrezikshme, aq sa mund ta bëjnë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!