Jessica Simpson, sexy mama!

Hënë, 24 September 2018 14:35

Jessica Simpson po shkëlqen.

Këngëtarja e cila është shtatzënë është parë gjatë ditës së premte në Los Angeles, derisa po udhëtonte nga New Yorku, bashkë me bashkëshortin e saj Eric Johnson.

Në fotografitë e këngëtares shihet se ajo kishte zgjedhur të veshë një fustan të zi që e kishte kombinuar me një kimono ngjyrë kafe metalike dhe një palë papuçe të markës Fendi, derisa e mbante vazhdimisht barkun tashmë të fryrë.

Bashkëshorti i saj kishte veshur një palë xhinse, një xhup sportiv dhe një kapele bejsbolli.

j315377835011537783553

j615377835091537783561

 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Arrestimet e dy ish-deputetëve, Shehu: Qeveria ka marrë fund

Politikë

Arrestimet e dy ish-deputetëve, Shehu: Qeveria ka marrë fund

Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu ka komentuar arrestimet e bujshme të dy ish-deputetëve socialistë Arben Çuko dhe Arben Ndoka. Sipas tij arrestimet tregojnë atë që opozita e ka thënë...

VIDEO/ Kërkon që t’i fshihet mungesa, i vë pistoletën në kokë mësueses

Globi

VIDEO/ Kërkon që t’i fshihet mungesa, i vë pistoletën në kokë mësueses

Një nxënës i ka vënë pistoletën në kokë mësueses së tij në mënyrë që ajo t’i hiqte mungesën. Pamjet janë xhiruar në një shkollë të mesme në Creteil të Francës. Edhe...

Buna kthehet në një moçal të shëmtuar

Aktualitet

Buna kthehet në një moçal të shëmtuar

Këto ditë vjeshte pa reshje shiu kanë dhënë alarmin në Lumin Buna. Uji është tërhequr dhe lumi i ngjan një moçali. Banorët, por edhe ekspertët e mjedisin thonë se gjendja është...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!