Publikohet video e shkurtër e dasmës përrallore të Ledion Liços dhe Sara Hoxhës

Hënë, 24 September 2018 15:40

Prezantuesi Ledion Liço dhe trashëgimtarja e Top Channel i dhanë fund beqarisë javë më parë.

Në një ceremoni mjaft luksoze dhe private, dyshja kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë, para familjarëve dhe rrethit të ngushtë.

Sara ishte ajo e cila deri më tani përmes disa videove të publikuara ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale imazhe nga prapaskenat e përgatitjes së dasmës.

Megjithatë, në asnjë moment nuk u shfaqën pamjet e eventit.

Së fundmi, çifti kanë vendosur që të publikojnë një video-ditar të shkurtër, për të treguar në tërësi ceremoninë e tyre martesore.

Përmes pamjeve magjike vërehet se dasma e çiftit ka qenë si në përrallat e “Disneyt”.

Gjatë videos, po ashtu vërehen edhe momentet emocionuese të familjarëve gjatë martesës së çiftit.

 

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Arrestimet e dy ish-deputetëve, Shehu: Qeveria ka marrë fund

Politikë

Arrestimet e dy ish-deputetëve, Shehu: Qeveria ka marrë fund

Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu ka komentuar arrestimet e bujshme të dy ish-deputetëve socialistë Arben Çuko dhe Arben Ndoka. Sipas tij arrestimet tregojnë atë që opozita e ka thënë...

VIDEO/ Kërkon që t’i fshihet mungesa, i vë pistoletën në kokë mësueses

Globi

VIDEO/ Kërkon që t’i fshihet mungesa, i vë pistoletën në kokë mësueses

Një nxënës i ka vënë pistoletën në kokë mësueses së tij në mënyrë që ajo t’i hiqte mungesën. Pamjet janë xhiruar në një shkollë të mesme në Creteil të Francës. Edhe...

Buna kthehet në një moçal të shëmtuar

Aktualitet

Buna kthehet në një moçal të shëmtuar

Këto ditë vjeshte pa reshje shiu kanë dhënë alarmin në Lumin Buna. Uji është tërhequr dhe lumi i ngjan një moçali. Banorët, por edhe ekspertët e mjedisin thonë se gjendja është...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!