Detaji i njëjtë që Xhensila dhe Elita e kanë përdorur në dasmat e tyre

Hënë, 24 September 2018 15:46

Para një viti, dasma e Xhensila Myrtezajt dhe Bes Kallakut ishte super e komentuar.

Sidomos pamja aq e thjeshtë e Xhensilës si nuse.

E para pak ditësh edhe Elita Rudi kurorëzoi dashurinë e saj me Gjikon me martesë, veshja e së cilës po ashtu ishte për tu admiruar.

Mirëpo mund të ju ketë ikur një detaj që të dya nuset e njohura të estradës e kanë përdorur në dasmat e tyre.

Fjala është për detajin e veçantë që të dya e kanë vendosur në flokë dhe ajo çfarë i dallon është vetëm stili i rregullimit të flokëve.

Screenshot 6 40 600x45115377400711537740088

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Skënderbeu apo Partizani, cila skuadër do jetë kampionia e javës?

Sport

Skënderbeu apo Partizani, cila skuadër do jetë kampionia e javës?

Superliga do të vazhdojë sot me dy ndeshjet e radhës, të vlefshme për vendin e parë të kategorisë, ku Skënderbeu do të presë Kamzën dhe Partizani gjirokastritët e Luftëtarit. Ndeshja e...

Sulm me bombë në Afganistan, 11 të vdekur

Globi

Sulm me bombë në Afganistan, 11 të vdekur

Të paktën 11 civilë e kanë humbur jetën si pasojë e shpërthimit të bombës së vendosur në skaj të rrugës në provincën Nangarhar në lindje të Afganistanit. Zëdhënësi i prefekturës së...

Ky president amerikan i dhuroi të gjitha pagat për bamirësi

Globi

Ky president amerikan i dhuroi të gjitha pagat për bamirësi

Gjatë kohës së tij si kongresmen, dhe më vonë presidenti i SHBA-së, Xhon F.Kenedi, i dhuroi të gjitha pagat e tij për bamirësi. Në vitin 1859, kolonisti anglez Tomas Ostin lëshoi...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!