Emily me paraqitje ‘përvëluese’

Hënë, 24 September 2018 19:32

Në Milano është duke u mbajtur Jave e Modës, një nga ngjarjet më të mëdha të botës së stilit.

Në pistat e parakalimit, s’kishte si të mungonte Emily Ratajkowski, një nga modelet më atraktive dhe më të kërkuara.

Emily si gjithnjë la gojëhapur me ecjen dhe vetëbesimin e saj në pistë, por edhe më e ‘zjarrtë’ u paraqit në after party.

Me një veshje ekstravagante ngjyrë të verdhë nga Roberto Cavalli, ajo erdhi tejet joshëse, teksa mahniti me bukurinë e saj natyrale dhe përrallore.

Screenshot 4Screenshot 4

Modifikuar më Hënë, 24 September 2018 19:44

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Arrestimet e dy ish-deputetëve, Shehu: Qeveria ka marrë fund

Politikë

Arrestimet e dy ish-deputetëve, Shehu: Qeveria ka marrë fund

Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu ka komentuar arrestimet e bujshme të dy ish-deputetëve socialistë Arben Çuko dhe Arben Ndoka. Sipas tij arrestimet tregojnë atë që opozita e ka thënë...

VIDEO/ Kërkon që t’i fshihet mungesa, i vë pistoletën në kokë mësueses

Globi

VIDEO/ Kërkon që t’i fshihet mungesa, i vë pistoletën në kokë mësueses

Një nxënës i ka vënë pistoletën në kokë mësueses së tij në mënyrë që ajo t’i hiqte mungesën. Pamjet janë xhiruar në një shkollë të mesme në Creteil të Francës. Edhe...

Buna kthehet në një moçal të shëmtuar

Aktualitet

Buna kthehet në një moçal të shëmtuar

Këto ditë vjeshte pa reshje shiu kanë dhënë alarmin në Lumin Buna. Uji është tërhequr dhe lumi i ngjan një moçali. Banorët, por edhe ekspertët e mjedisin thonë se gjendja është...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!