Tragjedia/ George Michael u përpoq të vriste veten 25 herë

Tuesday, 25 September 2018 14:19

Ish i dashuri i Geroge Michael, Fadi Faëaz, ka thënë se ylli u përpoq të qëllonte veten 25 herë me thikë gjatë rehabilitimit.

45-vjeçari këmbëngul se artisti u përpoq të vriste veten katër herë duke kujtuar edhe rastin kur ai ia ktheu thikën vetes.

Fadi pretendon se George u hodh nga një makinë në lëvizje në një autostradë gjatë vitit 2013.

Në një deklaratë të postuar në llogarinë e tij në Instagram, Fadi kishte thënë: ‘Ai është përpjekur të vrasë vetën katër herë, ndërsa kur ishte në rehabilitim u përpoq të therej 25 herë’.

‘Unë mendoj se jeta e tij ndaloi shumë kohë më parë’.

Fadi fillimisht ishte bashkuar me George në vitin 2009.

Ylli i muzikës vdiq më 25 dhjetor të vitit 2016.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Studenti ia plas Ramës në fytyrë: E zbuluan teatrin që jemi të FRESH-it

Aktualitet

Studenti ia plas Ramës në fytyrë: E zbuluan teatrin që jemi të FRESH-it

Spektakli i shpifur i organizuar nga kryeministri dhe Alban Dudushi është diskredituar edhe live kur një nga studentët e pjesmarrës që ishin shitur nga organizatorët si protestues dhe që Rama...

U paraqit si studente, juristja e Ministrisë së Arsimit largohet nga emisioni

Aktualitet

U paraqit si studente, juristja e Ministrisë së Arsimit largohet nga emisioni

Një nga të ftuarat në studion e emisionit Dritare në News 24 ishte e prezantuar si studente, por në të vërtetë punon si juriste pranë Ministrisë së Arsimit, Sportit dhe...

Pedagogia: Nuk e di çfarë do më shumë Nikolla për të dhënë dorëheqjen

Aktualitet

Pedagogia: Nuk e di çfarë do më shumë Nikolla për të dhënë dorëheqjen

Shefja e departamentit të Letërsisë në Fakultetin Filologjik Lili Sula e ftuar në studion e "Ora News", tha se nuk e di se çfarë pret më shumë ministrja e Arsimit...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!