Rihanna sjell risi në kozmetikë për femrat me ngjyrë

Tuesday, 25 September 2018 14:36

Rihanna nuk bën asgjë gabim! Madje çfarë do që veshë ose sjellë në linjën e saj të kozmetikës, ato duken thjesht perfekte.

Tani, Rihanna ka sjellë një risi për gratë me ngjyrë.

Buzëkuqi dhe llaku për thonj me ngjyrë nudo (ngjyrë lëkure) për gratë më ngjyra është brendi më i ri që ajo ka sjellë në kozmetikën e saj.

Kjo gjë është mirëpritur mjaft mirë nga të gjitha gratë më ngjyrë, duke thënë se një gjë e tillë ka qenë mungesë dhe madje diskriminuese për ta.

Ky buzëkuqe, padyshim vet Rihannes i bie perfekt.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Cristiano Ronaldo njeriu më influent në botë, ia kalon Messit, Trumpit dhe Papës

Sport

Cristiano Ronaldo njeriu më influent në botë, ia kalon Messit, Trumpit dhe Papës

Portugezi Cristiano Ronaldo është mbreti i rrjeteve sociale dhe jo vetëm në fushën e sportit, por edhe mes emrave të njohur të planetit. Ky përfundim erdhi falë një sondazhi të bërë...

Aksident i rëndë në Fier, makina përplas dy gra, njëra thyen të dyja këmbët

Aktualitet

Aksident i rëndë në Fier, makina përplas dy gra, njëra thyen të dyja këmbët

Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Fierit. Një makinë, në afërsi të parkut të qytetit, ka hipur mbi trotuar duke goditur dy gra. Sipas njoftimeve paraprake, një nga gratë...

Skënderbeu apo Partizani, cila skuadër do jetë kampionia e javës?

Sport

Skënderbeu apo Partizani, cila skuadër do jetë kampionia e javës?

Superliga do të vazhdojë sot me dy ndeshjet e radhës, të vlefshme për vendin e parë të kategorisë, ku Skënderbeu do të presë Kamzën dhe Partizani gjirokastritët e Luftëtarit. Ndeshja e...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!