Për herë të parë Patrisi i Tunës zbulon këtë tatuazh

E mërkurë, 10 October 2018 22:24

Nga pushimet prej ku shihet pranë vogëlushit Tian dhe bashkëshortes së tin Tunës, Patris Berisha shfaqet më se i lumtur.

Dyshja që po bën zhurmë mediale, po shijojnë pak momente relaksi pas angazhimeve që patën secili në profesionin e tij, shkruan Kosovarja.

E çuditërisht, Patrisi befasoi me një tatuazh që zbuloi teksa po kënaqej në det me vogëlushin e tij simpatik.

Mbase mund të ketë edhe ndonjë të tilë të pazbuluar, por në këtë pjesë të trupit e zbuloi për herë të parë.

patrisberisha 42852295 726038214398066 1049407531438309376 n

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Arrestimet e dy ish-deputetëve, Shehu: Qeveria ka marrë fund

Politikë

Arrestimet e dy ish-deputetëve, Shehu: Qeveria ka marrë fund

Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu ka komentuar arrestimet e bujshme të dy ish-deputetëve socialistë Arben Çuko dhe Arben Ndoka. Sipas tij arrestimet tregojnë atë që opozita e ka thënë...

VIDEO/ Kërkon që t’i fshihet mungesa, i vë pistoletën në kokë mësueses

Globi

VIDEO/ Kërkon që t’i fshihet mungesa, i vë pistoletën në kokë mësueses

Një nxënës i ka vënë pistoletën në kokë mësueses së tij në mënyrë që ajo t’i hiqte mungesën. Pamjet janë xhiruar në një shkollë të mesme në Creteil të Francës. Edhe...

Buna kthehet në një moçal të shëmtuar

Aktualitet

Buna kthehet në një moçal të shëmtuar

Këto ditë vjeshte pa reshje shiu kanë dhënë alarmin në Lumin Buna. Uji është tërhequr dhe lumi i ngjan një moçali. Banorët, por edhe ekspertët e mjedisin thonë se gjendja është...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!