Modelja shqiptare pjesë e listës së femrave më seksi në botë

E Enjte, 11 October 2018 16:05

Ka një hyrje të re në klasifikimin e femrave më seksi në botë. Këtë herë është portali “Wap Mag” që ka futur një vajzë të mrekullueshme në këtë listë dhe ajo është Tika Camaj.

Modelja shqiptare ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me format trupore të saj në sfilaten e fundit me rroba të brendshme për “Victoria’s Secret”.

Linjat e saj trupore perfekte janë rezultat i një pasioni për sportin. E në fakt ajo ka praktikuar artet marciale dhe ka qenë kampione e “Taekwondo”.

Meriton që të jetë pjesë e listës së femrave më të bukura? Shikoni fotot e Camajt dhe vendosni.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Arrestimet e dy ish-deputetëve, Shehu: Qeveria ka marrë fund

Politikë

Arrestimet e dy ish-deputetëve, Shehu: Qeveria ka marrë fund

Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu ka komentuar arrestimet e bujshme të dy ish-deputetëve socialistë Arben Çuko dhe Arben Ndoka. Sipas tij arrestimet tregojnë atë që opozita e ka thënë...

VIDEO/ Kërkon që t’i fshihet mungesa, i vë pistoletën në kokë mësueses

Globi

VIDEO/ Kërkon që t’i fshihet mungesa, i vë pistoletën në kokë mësueses

Një nxënës i ka vënë pistoletën në kokë mësueses së tij në mënyrë që ajo t’i hiqte mungesën. Pamjet janë xhiruar në një shkollë të mesme në Creteil të Francës. Edhe...

Buna kthehet në një moçal të shëmtuar

Aktualitet

Buna kthehet në një moçal të shëmtuar

Këto ditë vjeshte pa reshje shiu kanë dhënë alarmin në Lumin Buna. Uji është tërhequr dhe lumi i ngjan një moçali. Banorët, por edhe ekspertët e mjedisin thonë se gjendja është...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!