Futbollisti i kombëtares bëhet sërish baba

E Enjte, 11 October 2018 16:32

Futbollisti i kombëtares shqiptare, Andi Lila  është bërë sërish baba. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai teksa ka postuar një foto të familjes nga spitali. Lila është baba i djali dhe tani jetën e tyre e ka zbukuruar vogëlushja me emrin Axa.

‘E gjithë bota jemi 4’, shkruan Lila përkrah fotos së postuar.

Të gjithë njerëzit e njohur kanë filluar me urimet e tyre edhe në sigurisht i urojmë jetë të gjatë engjëllit të vogël.

tyuu

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Demokratët e Grupseksionit Barking dhe Dagenham, degës PD në Britani të Madhe, mblidhen më 29 tetor

Politikë

Demokratët e Grupseksionit Barking dhe Dagenham, degës PD në Britani të Madhe, mblidhen më 29 tetor

Demokratët kanë nis organizimin kudo që janë jashtë apo brenda Shqipërisë për të dhënë më të mirën për vendin, për të dhënë alternativën, për t’u organizuar dita-ditës më objektivin e...

Plehrat në Fier shkaktojnë helme të dëmshme për njerëzit

Aktualitet

Plehrat në Fier shkaktojnë helme të dëmshme për njerëzit

Mbi 100 ton me mbetje urbane shkarkohen në një ditë në fushën e plehrave të Fierit në lagjen Sheq.Banesat me malin e mbetjeve janë shumë pranë. Kjo fushë nuk është...

Tabaku jep 6 arsyet pse Rama po transferon lojërat e fatit në online

Politikë

Tabaku jep 6 arsyet pse Rama po transferon lojërat e fatit në online

Deputetja demokrate, Jorida Tabaku, thekson se Rama do të mbyllë të gjitha lojërat e fatit në vend, në mënyrë që të gjitha paratë e shqiptarëve t’ia marrë BastArena, kompania sportive...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!