Këpucët e preferuara të Ivanka Trump do të kthehen në të preferuarat tuaja

E Enjte, 11 October 2018 17:01

Njihuni me këpucët e preferuara të Ivanka Trump. Këshilltarja dhe vajza e Presidentit Trump është parë disa herë me të njëjtat balerina të zeza nga dizajnerja Jennifer Chamandi.

Në maj, Ivanka i veshi balerinat në fjalë me një fustan të kuq dhe të zi, gjatë Ditës së Sporteve dhe Fitnesit në Shtëpinë e Bardhë.

Muajin e shkuar, Ivanka veshi të njëjtat balerina në një vizitë në qendrën e NASA në Houston. Një javë më parë i veshi sërish për një udhëtim në Karolinën e Veriut.

Gjatë vizitës në qendrën e NASA, Ivanka zgjodhi t’i veshë balerinat me një veshje të sofistikuar e njëherazi të lirshme: një kostum të bardhë.

Ndërsa në Karolinën e Veriut, ku vizitoi qendrat e rikuperimit pas uraganit Florence dhe NASCAR Technical Institute, Ivanka zgjodhi një veshje të përshtatshme për në zyrë: pantallona të zeza, bluzë e bardhë, pardesy dhe balerinat nga Jennifer Chamandi.

Balerinat nga Jennifer Chamandi kushtojnë $665.

auto 4 391539244687

auto 1 1541539244677

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Ti, Profesor !...

Aktualitet

Ti, Profesor !...

- Meditime rreth portretit të kolegut tonë, Profesorit model Ali Shashai – Të dielën, më 8 dhjetor, ne të dhamë lamtumirën e fundit ty, Profesor Aliu, njeriu ynë fisnik, familiari i...

Gjermania se vë në dyshim të drejtën e Kosovës për Ushtri, por të përfshijë dhe serbët

Bota Shqiptare

Gjermania se vë në dyshim të drejtën e Kosovës për Ushtri, por të përfshijë dhe serbët

Ministri gjerman i shtetit për punë të jashtme, Niels Annen, thekson në Bundestag se Gjermania nuk e vë në dyshim të drejtën e Kosovës për Ushtri të rregullt.  Qeveria Gjermane ka...

Letra prekëse, Foto i tregon rrënjët shqiptare Thomasit

Sport

Letra prekëse, Foto i tregon rrënjët shqiptare Thomasit

Në çdo intervistë, Foto Strakosha flet me emocione për të birin dhe shpesh vihet në vështirësi. Arsyeja? E thjeshtë, është babai dhe heroi i atij që po përjeton një karrierë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!