Video/ Dua Lipa futet në krevatin e prezantuesit amerikan

E Enjte, 11 October 2018 20:43

Jimmy Kimmel është një nga prezantuesit më të ndjekur në Amerikës dhe emisioni i tij “Jimmy Kimmel Live” është shumë i ndjekur. Rihanna, Britney e shumë vajza të tjera të famshme i kanë hyrë fshehurazi në krevat Jimmy-t në mes të natës.

Të njëjtin veprim këtë radhë ka bërë edhe këngëtarja Dua Lipa. Me ndihmën e stafit dhe bashkëshortes së prezantuesit, Dua arriti të futej fshehurazi në krevatin e Jimmy Kimmel.

Dua futet në dhomën e tij dhe fillon e kërcen mbi krevat e pastaj shtrihet dhe pas performancës dhe pasi Dua largohet, Jimmy pyet:

“Çfarë u bë me gruan time?”

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Mbesa e Martin Camajt: “Mund të bëhem edhe kamikaze për ta”, djalin 16-vjeçar e kanë mbajtur në polici pa dijeninë e prindërve

Aktualitet

Mbesa e Martin Camajt: “Mund të bëhem edhe kamikaze për ta”, djalin 16-vjeçar e kanë mbajtur në polici pa dijeninë e prindërve

Vera Camaj, mbesa e shkrimtarit dhe akademikut të njohur, Martin Camaj, i është bashkuar protestës së studentëve para Kryeministrisë, ndërsa u shpreh se ka studentëve po u shkelen të drejtat...

Ushtarët e SHBA-së: “Zoti e bekoftë Amerikën, Zoti e bekoftë Kosovën!

Aktualitet

Ushtarët e SHBA-së: “Zoti e bekoftë Amerikën, Zoti e bekoftë Kosovën!

Një video që po qarkullon në internet shihen disa kadetë të Shteteve të Bashkuara të Amerikës të cilët i këndojnë Kosovës Vlen të theksohet se zyrtarët e lartë të Departamentit Amerikan...

DEKLARATA/ Tarifa e provimeve të mbartura, Senati nxjerr bllof Ramën

Aktualitet

DEKLARATA/ Tarifa e provimeve të mbartura, Senati nxjerr bllof Ramën

Kur Tirana është ‘pushtuar’ nga një valë e madhe protestash të studentëve, të cilët kërkojnë plotësimin e 8 kërkesave, Senati Akademik i Universitetit të Tiranës ka dalë në mbështetje të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!