“Bëra seks për 365 ditë rresht dhe më ndryshoi jeta rrënjësisht”

Premte, 12 October 2018 08:03

Brittany Gibson është një blogure e cila vendosi që për shkak të disa problemeve të saj, të ndryshonte tërësisht jetën e saj seksuale.

Blogerja, autore e kujtimeve të titulluara “’Fat Girl Walking” ( Vajza e shëndoshë duke ecur) vendosi një ditë, bashkë me bashkëshortin, Andy që të angazhoheshin për të kryer marrëdhënie seksuale çdo ditë , për një vit pavarësisht çdo gjëje.

Brittany e mori vendimin pasi kishte gjithë jetën që jetonte mes pasigurive dhe ankthit të krijuara kryesisht si pasojë e përmasave të saja trupore me të cilat nuk ndihej aspak rehat.

Më vonë, ajo e kuptoi se vendimi i saj drastik vinte nga frika se mos e humbiste bashkëshortin për shkak të problemeve që ajo kishte me veten.

Pas 3 muajsh Brittany filloi të fitonte besim në vete. Nuk e fshihte më veten e saj nga bashkëshorti dhe madje filloi të lëvizte lirshëm në shtëpi me të brendshme pa u ndjerë në siklet.

Pas 6 muajsh ajo nuk kishte më turp të rrinte krejtësisht pa lakuriq para burrit të saj dhe filloi të bindej që ai e donte ashtu siç ishte.

Pas një viti, ajo nuk kishte më asnjë problem me veten e saj. Ata nuk e vazhduan më rutinën e të kryerit çdo ditë marrëdhënie seksuale, por intimiteti i tyre mbeti. Më e rëndësishmja, Britany ishte më në fund e rehatshme në lëkurën e saj dhe e gjeti veten tërheqëse.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Demokratët e Grupseksionit Barking dhe Dagenham, degës PD në Britani të Madhe, mblidhen më 29 tetor

Politikë

Demokratët e Grupseksionit Barking dhe Dagenham, degës PD në Britani të Madhe, mblidhen më 29 tetor

Demokratët kanë nis organizimin kudo që janë jashtë apo brenda Shqipërisë për të dhënë më të mirën për vendin, për të dhënë alternativën, për t’u organizuar dita-ditës më objektivin e...

Plehrat në Fier shkaktojnë helme të dëmshme për njerëzit

Aktualitet

Plehrat në Fier shkaktojnë helme të dëmshme për njerëzit

Mbi 100 ton me mbetje urbane shkarkohen në një ditë në fushën e plehrave të Fierit në lagjen Sheq.Banesat me malin e mbetjeve janë shumë pranë. Kjo fushë nuk është...

Tabaku jep 6 arsyet pse Rama po transferon lojërat e fatit në online

Politikë

Tabaku jep 6 arsyet pse Rama po transferon lojërat e fatit në online

Deputetja demokrate, Jorida Tabaku, thekson se Rama do të mbyllë të gjitha lojërat e fatit në vend, në mënyrë që të gjitha paratë e shqiptarëve t’ia marrë BastArena, kompania sportive...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!