Selena shtrohet në psikiatri, Justin Bieber në gjendje të mjerueshme shkon lutet në kishë

Premte, 12 October 2018 10:47

Justin Bieber duket se është duke praktikuar seriozisht besimin e tij fetar.

Ai është fotografuar mbrëmjen e së mërkurës teksa dilte nga kisha Hillsong në Beverly Hills.

Këngëtari 24 vjeçar dukej tepër i shqetësuar dhe i papërqendruar, teksa nxitonte të shkonte dhe të bënte lutjen e përhershme, ndërsa kishte marrë lajmin se ish e dashura e tij, Selena Gomez ishte shtruar në psikiatri, për shkak të problemeve mendore dhe një gjendje emocionale e shëndetësore të rënduar.

Justin kishte veshur një bluzë rozë me kapuç dhe pantallona ngjyrë gri, teksa ka mbërritur me makinën e tij të preferuar në kishë.

Flokët e gjatë e të paprerë e tregonin në gjendje të keqe dhe të rrënuar.

Ai mbante kokën poshtë për të mos u fotografuar nga paparacët, ndërsa këtë herë, ndryshe nga zakonisht, nuk është parë në shoqërinë e të fejuarës, Hailey Baldëin.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Letra dhe fjalët e princ Vidit para se të largohej nga Shqipëria

Aktualitet

Letra dhe fjalët e princ Vidit para se të largohej nga Shqipëria

Nga Aurenc Bebja*, Francë – 20 Tetor 2018 “Le Figaro” ka botuar, të dielën e 6 shtatorit 1914, në faqen n°, një shkrim në lidhje me shkresën e fundit të Princ Vidit...

Vetëhelmoet me detergjent 34-vjeçarja në Lezhë

Aktualitet

Vetëhelmoet me detergjent 34-vjeçarja në Lezhë

Një 34-vjeçare në Lezhë, ka konsumuar detergjent, si zgjedhje për ti dhënë fund jetës së saj. Sipas Policisë Vendore, mësohet se ngjarja ka ndodhur në banesën e saj, ku në kushtet...

Skandal, ja kush i furnizon kopshtet dhe çerdhet

Aktualitet

Skandal, ja kush i furnizon kopshtet dhe çerdhet

Këto janë ambientet e një biznesi i cili ka fituar tenderin për të bërë furnizimin me ushqime të disa institucioneve shtetërore.Shtëpia e Foshnjës dhe ajo e pushimit në Durrës, disa...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!