Fotografi e rrallë e Ronela Hajatit

Diel, 14 October 2018 15:55

Ronela Hajati është ndër artistet më energjike që ka estrada shqiptare.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht publikon imazhe të reja.

Së fundi, këngëtarja ka postuar një fotografi të rrallë në llogarinë e saj në Instagram, kur ishte vetëm pesëmbëdhjetë vjeçare.

“Si jane 15 vjecaret sot…Si kam qene une!”, ka shkruar ajo, duke e krahasuar më tej me një fotografi se si duket sot.

“Njësoj por pa vetulla”, ka shkruar me shaka ajo.

tyyu

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Zjarr i fuqishëm në Itali, 2 të vdekur dhe 40 të asfiksuar

Globi

Zjarr i fuqishëm në Itali, 2 të vdekur dhe 40 të asfiksuar

jë pallat në Bolonja është përfshirë nga flakët gjatë ditës së sotëm dhe për pasojë dy persona kanë humbur jetën si dhe dy të tjerë  janë në gjendje të rëndë. Siç...

Ky vit shkollor bëhet më i shtrenjtë, rriten çmimet e librave dhe shërbimeve arsimore

Aktualitet

Ky vit shkollor bëhet më i shtrenjtë, rriten çmimet e librave dhe shërbimeve arsimore

Ky vit akademik është bërë më i shtrenjtë për të gjitha nivelet e studimit. Librat dhe mjetet shkollore kanë kushtuar më shumë që nga shtatori 2018 gjithashtu edhe shërbimet arsimore...

Rrëzohet palma dhe zë çiftin e bashkëshortëve poshtë, vdes burri

Globi

Rrëzohet palma dhe zë çiftin e bashkëshortëve poshtë, vdes burri

Rrëzimi i një peme ka rezultuar fatale për një çift në Selanik. Burrë dhe grua po punonin në kopshtin e oborrit të shtëpisë, kur një palmë aty u rrëzua duke...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!