Kim i përgjigjet Kanye për shtatë fëmijët: Jo falemnderit!

Tuesday, 16 October 2018 14:44

Ylli televiziv, Kim Kardashian, bashkëshortja e reperit të njohur Kanye West, është tronditur nga deklarimet e burrit të saj se ai do të ketë me të një total prej shtatë fëmijësh.

Këto deklarime Kanye West i dha gjatë një bisede me presidentin e Ugandës, Yoweri Museveni, por se sipas mediave të huaja Kim ka mbetur e shtangur dhe e befasuar nga deklarimet e burrit të saj.

37 vjeçarja madje i është përgjigjur burrit të saj duke thënë ”Jo falemnderit!”, pasi ajo nuk do që të jetë nënë e shtatë fëmijëve.

”Nuk më pëlqen të kem shtatë fëmijë”, ka thënë tutje Kim Kardashian.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Propozimi I Sandër Lleshajt për postin e Ministrit të Brendshëm, Nishani: Ja çfarë do të bëja po të isha President...

Politikë

Propozimi I Sandër Lleshajt për postin e Ministrit të Brendshëm, Nishani: Ja çfarë do të bëja po të isha President...

  Ish Presidenti, Bujar Nishani ka treguar se si do të vepronte sa I përket propozimit për të dytën herë nga Kryeministri Rama të Sandër Lleshajt për postin e Ministrit të...

Haradinaj: Lista Serbe nuk mund të rrëzojë qeverinë

Bota Shqiptare

Haradinaj: Lista Serbe nuk mund të rrëzojë qeverinë

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj u shpreh se Qeveria mund të bjerë, por jo për shkak se ka marrë një vendim prej të cilit siç tha ai “është hidhëruar Lista...

Shpërthen bombola e gazit, shtëpia në Elbasan mes flakësh

Aktualitet

Shpërthen bombola e gazit, shtëpia në Elbasan mes flakësh

Është përfshirë nga flakët një banesë në Elbasan pasi shpërtheu një bombol gazi.Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme në fshatin Katundi Ri, ku si pasojë ka mbetur i plagosur lehtë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!