Butrint Imeri zbulon detaje nga kënga e re, ja kur publikohet

Premte, 19 October 2018 20:22
 

Butrint Imeri nuk ndalet nga realizimi i projekteve të reja muzikore.

Butrint Imeri përmes rrjeteve sociale bërë të ditur që së shpejti publikohet projekti i ri nga ai.

Madje, ai ka zbuluar se kënga publikohet këtë të hënë (22 tetor), në orën 15:00, kurse titulli i këngës është “Kush?”

Përmes një fotografie, këngëtari ka treguar edhe një skenë nga klipi i ri, që vjen krejt ndryshe prej herave të tjera.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Butrint Imeri është “Alea”, këngë që mori mbi 21 milionë klikime.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Përse duhet mbështetur një kauz e drejtë, lexoni pastorin gjerman

Aktualitet

Përse duhet mbështetur një kauz e drejtë, lexoni pastorin gjerman

Përse duhet mbështetur një protestë e një kauze të drejtë? Lexoni “ They first came...” të pastorit gjerman Martin Niemöller. Ne fillim erdhen... -Ne filim erdhen per komunistetUne nuk fola se nuk...

VIDEO/ Tifozët shqiptarë zbresin në fushë

Sport

VIDEO/ Tifozët shqiptarë zbresin në fushë

Më shumë se goli, tifozët shqiptarë i ka gëzuar prania e yllit të Realit, futbollistit të Uellsit Gareth Bale. Pak çaste pas përfundimit të ndeshjes një situatë e pazakontë është...

600 policë italianë për 8 vila të paligjshme të mafias

Globi

600 policë italianë për 8 vila të paligjshme të mafias

Policia italiane konfiskoi tetë vila të ndërtuara në mënyrë të paligjshme nga anëtarët e mafias në zonën e Romës. Plot 600 agjentë policie u angazhuan për këtë mision, kundër një klani...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!