Kim Kardashian në publik gjysmë nudo, në shtëpi konservatore

Saturday, 20 October 2018 18:09
 

Zakonisht në publik shfaqet gjysmë e veshur dhe audienca tashmë është mësuar me paraqitjet e Kim Kardashian.

Por siç duket ylli televiziv është ndryshe në shtëpi, e për këtë ajo foli në një intervistë më Bret Easton Ellis.

“Është në të vërtetë qesharake, në shtëpi unë jam shumë më konservatore sesa në publik” tha Kim.

“Unë jam në siklet kur flas për seksin dhe jam më konservatore kur bëhet fjalë për këtë. Mund të shkoj e zhveshur para 50 njerëzve për të xhiruar por në shtrat unë jam më e turpshme”, shtoi ajo.

Kim është fytyra e ballinës së revistës provokative Richardson në 20 vjetorin e saj.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Përse duhet mbështetur një kauz e drejtë, lexoni pastorin gjerman

Aktualitet

Përse duhet mbështetur një kauz e drejtë, lexoni pastorin gjerman

Përse duhet mbështetur një protestë e një kauze të drejtë? Lexoni “ They first came...” të pastorit gjerman Martin Niemöller. Ne fillim erdhen... -Ne filim erdhen per komunistetUne nuk fola se nuk...

VIDEO/ Tifozët shqiptarë zbresin në fushë

Sport

VIDEO/ Tifozët shqiptarë zbresin në fushë

Më shumë se goli, tifozët shqiptarë i ka gëzuar prania e yllit të Realit, futbollistit të Uellsit Gareth Bale. Pak çaste pas përfundimit të ndeshjes një situatë e pazakontë është...

600 policë italianë për 8 vila të paligjshme të mafias

Globi

600 policë italianë për 8 vila të paligjshme të mafias

Policia italiane konfiskoi tetë vila të ndërtuara në mënyrë të paligjshme nga anëtarët e mafias në zonën e Romës. Plot 600 agjentë policie u angazhuan për këtë mision, kundër një klani...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!