Robert Berisha flliq Erën publikisht: Këndon keq live

Diel, 21 October 2018 13:48

Dy këngëtaret motra Era dhe Nora Istrefi janë shumë të kërkuara mbrëmjeve live.

Si Era dhe Nora kanë arritur shumë sukses në fushën e muzikës dhe dëgjohen nga të gjithë.

I ftuar në ‘Shiko kush luan’ mbrëmjen e djeshme bashkëshorti i Norës, Roberti u pyet se kush këndon më keq live Era apo Nora.

Këngëtari i vendosur në siklet u detyrua të zgjidhte Erën bazuar nga eksperienca.

robert

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Përse duhet mbështetur një kauz e drejtë, lexoni pastorin gjerman

Aktualitet

Përse duhet mbështetur një kauz e drejtë, lexoni pastorin gjerman

Përse duhet mbështetur një protestë e një kauze të drejtë? Lexoni “ They first came...” të pastorit gjerman Martin Niemöller. Ne fillim erdhen... -Ne filim erdhen per komunistetUne nuk fola se nuk...

VIDEO/ Tifozët shqiptarë zbresin në fushë

Sport

VIDEO/ Tifozët shqiptarë zbresin në fushë

Më shumë se goli, tifozët shqiptarë i ka gëzuar prania e yllit të Realit, futbollistit të Uellsit Gareth Bale. Pak çaste pas përfundimit të ndeshjes një situatë e pazakontë është...

600 policë italianë për 8 vila të paligjshme të mafias

Globi

600 policë italianë për 8 vila të paligjshme të mafias

Policia italiane konfiskoi tetë vila të ndërtuara në mënyrë të paligjshme nga anëtarët e mafias në zonën e Romës. Plot 600 agjentë policie u angazhuan për këtë mision, kundër një klani...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!