Seksi në Ibiza, Darylle tregon hiret trupore në bikini

Tuesday, 23 October 2018 15:34

Ajo e shijoi qëndrimin në vilën e Love Island.

Dhe Darylle Sargeant ende ju lë përshtypje fansave dhe të hënën e dëshmoi pse, derisa po qëndronte në Ibiza.

Bukuroshja që ishte në lidhje me Adam Collard sa ishte brenda, dukej tejet seksi në bikini të zeza.

Ajo tregoi këmbët e gjata seksi, të pasmet, barkun e sheshtë dhe gjoksin tërheqës.

Image
Modifikuar më Tuesday, 23 October 2018 15:54

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Përse duhet mbështetur një kauz e drejtë, lexoni pastorin gjerman

Aktualitet

Përse duhet mbështetur një kauz e drejtë, lexoni pastorin gjerman

Përse duhet mbështetur një protestë e një kauze të drejtë? Lexoni “ They first came...” të pastorit gjerman Martin Niemöller. Ne fillim erdhen... -Ne filim erdhen per komunistetUne nuk fola se nuk...

VIDEO/ Tifozët shqiptarë zbresin në fushë

Sport

VIDEO/ Tifozët shqiptarë zbresin në fushë

Më shumë se goli, tifozët shqiptarë i ka gëzuar prania e yllit të Realit, futbollistit të Uellsit Gareth Bale. Pak çaste pas përfundimit të ndeshjes një situatë e pazakontë është...

600 policë italianë për 8 vila të paligjshme të mafias

Globi

600 policë italianë për 8 vila të paligjshme të mafias

Policia italiane konfiskoi tetë vila të ndërtuara në mënyrë të paligjshme nga anëtarët e mafias në zonën e Romës. Plot 600 agjentë policie u angazhuan për këtë mision, kundër një klani...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!