Meghan Markle shfaqet mahnitëse me fustanin blu, tregon barkun e rrumbullakosur

Tuesday, 23 October 2018 15:38

Princ Harry dhe bashkëshortja e tij, Meghan Markle arritën mëngjesin e së martës në Suva, teksa kanë nisur vizitën 3-ditore në këtë vend.

Kur zbriti nga avioni privat, Dukesha e Sussex u shfaq me një fustan ngjyrë panjë dhe një kapele me po të njëjtën ngjyrë.

Por Meghan i ka lënë të gjithë pa fjalë në darkën e organizuar nga presidenti i Fiji-it.

Ajo u shfaq mahnitëse me një fustan të gjatë blu (ngjyra e shtetit të Fiji-t) me pelerinë të markës Safiyaa dhe vathë me diamante të marrë hua nga familja mbretërore. Fustani klasik i tregonte gjithashtu edhe barkun e rrumbullakosur.

Kjo është paraqitja e parë e Meghan-it në një darkë shtetërore, që pas martesës së saj dhe duket kaq mahnitëse.

Ndërkohë Fiji është ndalesa e fundit e Harry-t dhe Meghan në turin 16-ditor. Ata do të udhëtojnë edhe për në Zelandën e re, Tonga dhe sërish në Australi.

Image

Image

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Përse duhet mbështetur një kauz e drejtë, lexoni pastorin gjerman

Aktualitet

Përse duhet mbështetur një kauz e drejtë, lexoni pastorin gjerman

Përse duhet mbështetur një protestë e një kauze të drejtë? Lexoni “ They first came...” të pastorit gjerman Martin Niemöller. Ne fillim erdhen... -Ne filim erdhen per komunistetUne nuk fola se nuk...

VIDEO/ Tifozët shqiptarë zbresin në fushë

Sport

VIDEO/ Tifozët shqiptarë zbresin në fushë

Më shumë se goli, tifozët shqiptarë i ka gëzuar prania e yllit të Realit, futbollistit të Uellsit Gareth Bale. Pak çaste pas përfundimit të ndeshjes një situatë e pazakontë është...

600 policë italianë për 8 vila të paligjshme të mafias

Globi

600 policë italianë për 8 vila të paligjshme të mafias

Policia italiane konfiskoi tetë vila të ndërtuara në mënyrë të paligjshme nga anëtarët e mafias në zonën e Romës. Plot 600 agjentë policie u angazhuan për këtë mision, kundër një klani...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!