Lori Hoxha vjen me ndryshime drastike, ja cfarë look-u ka zgjedhur për këtë pranverë

Diel, 15 Prill 2018 15:10
Lori Hoxha Lori Hoxha

Blogerja e njohur shqiptare dhe trashëgimtarja e Top Chanel ka ardhur me një look ndryshe këtë pranverë.

Nuk jemi mësuar ta shohim shpesh Lorin me tone të forta në buzë dhe as me flokë të shkurtra.

Epo kësaj rradhe, ajo ka preferuar një model flokësh të shkurter dhe buzë flak të kuqe.

Aq ndryshe sa as i vëllai nuk e ka njohur siç shkruan edhe ajo’’ so diffrent my brother didn’t recognize me’’ .

Si një ikonë mode e vërtetë, edhe kësaj here Lori shkëlqen.

lori

Modifikuar më Diel, 15 Prill 2018 23:21

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Lëkura e shegës një produkt i veçantë bukurie

Lifestyle

Lëkura e shegës një produkt i veçantë bukurie

Shegët nuk janë vetëm për t’u konsumuar, por mund të përdoren edhe si produkt bukurie. Më poshtë keni të listuar disa përdorime të lëkurës së shegës për kujdesin ndaj flokëve, lëkurës...

Mehmetaj: Plani ynë për të larguar Ramën dhe qeverinë e krimit

Politikë

Mehmetaj: Plani ynë për të larguar Ramën dhe qeverinë e krimit

 ‘Platforma e opozitës së bashkuar, përmban brenda saj alternativat për të larguar Ramën dhe qeverinë e bandave’, kështu deklaroi në studion e lajmeve të Syri.net, deputetja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj. E...

Deputeti demokrat kërkesë anëtarëve të Këshillit Bashkiak: Mos lejoni ndërtimin e HEC-eve

Aktualitet

Deputeti demokrat kërkesë anëtarëve të Këshillit Bashkiak: Mos lejoni ndërtimin e HEC-eve

Deputeti demokrat i Shkodrës Romeo Gurakuqi i ka bërë një kërkesë publike anëtarëve të Këshillit Bashkiak që të mos lejojnë ndërtimin e dy HEC-eve në Malësinë e Madhe. HEC-et, me...