E keni parë sa seksi duket këngëtarja shqiptare me barkun e rrumbullakosur?

Diel, 15 Prill 2018 15:18
E keni parë sa seksi duket këngëtarja shqiptare me barkun e rrumbullakosur? Blerina Braka

Kohët e fundit shumë nga këngëtaret shqiptare kanë ndarë momentet e tyre të lumtura gjatë pritjes së ëmbël.

Blerina Braka këngëtarja e njohur për publikun, ka postuar së fundmi një foto ku shfaqet shumë e ëmbël, në pritjen e fëmijës së saj të parë.

Ajo pret një djalë por është shfaqur tejet seksi me një këmishë të zezë dhe barkun e rrumbullakosur.

blerina braka

Modifikuar më Diel, 15 Prill 2018 23:20

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

FOTOGALERIA/ Shikoni transformimet e Tunës ndër vite

Show-biz

FOTOGALERIA/ Shikoni transformimet e Tunës ndër vite

Padyshim se njëra ndër femrat më të pëlqyera dhe të komentuara të showbizit shqiptar është këngëtarja, Altuna Sejdiu- Tuna. Ajo është shumë e ndjekur edhe në rrjetet sociale ( ka rreth...

Kërkoi lirinë për të vazhduar shkollën, Krimet e Rënda lënë në burg Klevi Likën

Aktualitet

Kërkoi lirinë për të vazhduar shkollën, Krimet e Rënda lënë në burg Klevi Likën

Gjykata e Krimeve të Rënda ka rrëzuar kërkesën për lirimin e Klevi Likës, një nga katër të arrestuarit për 3.4 mln eurot e sekuestruar në automjetet ‘Toyota Yaris’ në portin...

Edhe një mesazh i fortë nga Gjermania: Ndryshimi i kufijve hap plagët në rajon

Bota Shqiptare

Edhe një mesazh i fortë nga Gjermania: Ndryshimi i kufijve hap plagët në rajon

Një mesazh i fortë rreth përpjekjeve të presidentit Thaçi për ndryshimin e kufijve ka ardhur nga ministri i Jashtëm gjerman, Heiko Mass. Për Mass, jetësimi i idesë së Thaçit mund...