Ja si duket Kim në ritakimin me shokët e klasës

Diel, 15 Prill 2018 16:36
Kim Kardashian Kim Kardashian

Kim Kardashian njihet si një femër tejet provokuese në të gjitha daljet e saj publike dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe edhe kësaj radhe.

Gjatë një ritakimi me shokët e saj të gjimnazit, të cilët nuk i kishte takuar prej dy dekadash ajo duhet të bëntë një përshtypje të mirë dhe sigurisht që këtë bëri.

37-vjeçarja e veshur me një këmishë të bardhë në formë fustani, ka bërë zgjedhjen e duhur pasi dukej e manhitshme.

Kur arriti në vendtakim në Toskana të premten në mbrëmje, këmbët dhe busti i Kim ishin të vetmet që binin në sy.

Wow factor: Kim Kardashian put her cleavage and legs on full display as she arrived for her 20th year high school reunion on Friday night

Modifikuar më Diel, 15 Prill 2018 23:20

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Zari i Taulantit në Bashki dhe nëpunësit e tij në sulm frontal ndaj PD në Librazhd

Politikë

Zari i Taulantit në Bashki dhe nëpunësit e tij në sulm frontal ndaj PD në Librazhd

Kryetari i Bashksië së Librazhdit, Kastriot Gurra është hedhur në sulm frontal ndaj kreut të PD, Bujar Vreto duke angazhuar edhe punonjësit e institucionit që ai drejton të bëjnë propagandë...

Akuzohen për shfrytëzim prostitucioni, 22 të arrestuar në Kosovë

Aktualitet

Akuzohen për shfrytëzim prostitucioni, 22 të arrestuar në Kosovë

Policia e Kosovës ka ndërmarrë një operacion në Prishtinë dhe Gjakovë, ndërsa ka arrestuar 22 persona pasi akuzohen për shfrytëzim prostitucioni. Policia e Kosovës, konkretisht Drejtoria për Hetimin e Trafikimit me...

FOTO/ Xhensila e mrekullueshme, shikojeni në foton e fundit të postuar prej saj

Show-biz

FOTO/ Xhensila e mrekullueshme, shikojeni në foton e fundit të postuar prej saj

Xhensila Myrtezaj sa vjen e bëhet edhe më e bukur. Ajo e vërteton këtë edhe në foton e publikuar së fundmi.  Edhe pse ka sjellë në jetë vajzën e saj të...