Ja kush është bjondja seksi që po kalon fundjavën balerini i portokallisë

Diel, 15 Prill 2018 16:58

Balerini i portokallisë Ledian Agalliaj, i njohur për publikun jo vetëm për punën e tij por edhe për fizikun, shpesh herë poston foto me të dashurën, gjatë takimeve të tyre të ëmbla.

Këtë fundjavë ai ka postuar një tjetër foto ku tregon se po e kalon ditën e pushimit me të dashurën e tij, ku duken shumë të dashuruar dhë të ëmbël.

‘’ SUNDAY VIBES’’ shkruan ai në mbishkrimin që shoqëron foton.

florian agalliu

Modifikuar më Diel, 15 Prill 2018 23:19

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Aksidenti me nxënësit në Qafë Thanë, si e shmangu shoferi i autobusit tragjedinë

Aktualitet

Aksidenti me nxënësit në Qafë Thanë, si e shmangu shoferi i autobusit tragjedinë

Për pak sa nuk përfundoi në tragjedi aksidenti i sotëm në Qafë Thanë me autobusin ku udhëtonin rreth 20 nxënës nga rrethi i Fierit. Për të shmangur rënien në humnerë...

Theresa May nuk tërhiqet nga mbështetja për marrëveshjen për Brexit-in

Globi

Theresa May nuk tërhiqet nga mbështetja për marrëveshjen për Brexit-in

Kryeministrja britanike Theresa May i doli në mbrojtje projekt-marrëveshjes së saj të debatueshme për çështjen Brexit, duke i bërë thirrje publikut britanik ta mbështesë atë. Kritikët brenda partisë, të cilët ankohen...

Volkswagen do të shpenzojë 44 miliardë euro për makina elektrike

Teknologji

Volkswagen do të shpenzojë 44 miliardë euro për makina elektrike

Volkswagen tha se do të shpenzojë 44 miliardë euro për makinat elektrike, digjitalizimin, ngarjen autonome dhe shërbimet e reja deri në vitin 2023, si pjesë e një shtytjeje nga prodhuesi...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!