Armina Mevlani sjell pranverën në Instagram

Diel, 15 Prill 2018 17:08
Armina Mevlani Armina Mevlani

Blogerja e njohur shqiptare Armina Mevlani, ndan shumë momente të jetës së saj me ndjekësit në Instagram.

Sot ajo i ka kujtuar të gjithë ndjekësve se pranvera ka ardhur.

Armina e veshur me një bluze të bardhë me dekolte të hapur dhe një luledielli në flokë duket shumë bukur dhe sensuale.

Me këto foto me siguri që ka përçuar pranverë tek të gjithë ndjekësit e saj.

Screenshot_6.jpg

Modifikuar më Diel, 15 Prill 2018 23:17

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Dëmtimi i rrugës antike nga punimet e HEC-it, u fshi me një të rënë lapsi

Aktualitet

Dëmtimi i rrugës antike nga punimet e HEC-it, u fshi me një të rënë lapsi

Marrë nga exit.al Një pjesë e rrugës antike Egnatia është dëmtuar nga punimet për ndërtimin e digës së hidrocentralit “Slabinja 2D”, në Pogradec të kryera nga kompania “Hidropower Elektrik”. Ky fakt...

Të dënuarit e Burrelit kërcënojnë me grevë urie

Aktualitet

Të dënuarit e Burrelit kërcënojnë me grevë urie

Të dënuarit në Burgun e Burrelit kanë shprehur shqetësimin për kushtet e këqija me të cilat përballen çdo ditë teksa vuajnë dënimin. Ata kanë kërcënuar se në rast se nuk përmirësohet...

Bashkëshorti i Megan Fox nuk shikon djalin prej 4 vitesh

Show-biz

Bashkëshorti i Megan Fox nuk shikon djalin prej 4 vitesh

Ish-e fejuara e Brian Austin Green, Vanessa Marcil e ka akuzuar atë për përfshirjen e saj në një betejë të kujdestarisë ndaj djalit të tyre 16 vjeçar për 12 vitet...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!