Jeta e fundit...! Brenda jahtit superluksoz të aktorit të njohur Jackie Chan

E Enjte, 08 November 2018 17:34

Nëse nuk ta bën kush dhuratën që ti dëshiron, atë mënyra më e mirë është t’ia bësh ti vetes tënde. Është pikërisht ky rasti i aktori të njohur, Jackie Chan, i bëri së fundmi ka bëre vetes një dhuratë shumë të shtrenjtë.

Artisti 63-vjeçar i bleu vetes së tij njërin nga 2 jahtet luksozë të serisë ‘Ruying 125 all-GRP’, i cili është i gjatë plot 38.1 metra.

Të ftuar, për të marrë pjesë në ceremoninë e marrjes në dorëzim të jahtit luksoz nga ana e aktorit të famshëm, ishin shumë yje të kinemasë, politikanë, bankierë, etj.

Siç do të shikoni në fotot e mëposhtme, bëhet fjalë për një jaht tepër luksoz, që mes shumë detajesh, disponon edhe një pistë për uljen e helikopterëve.

Image
Image
Image
Image

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Bardhi: Banda ‘Shullazi’ vendosi Jurgis Çyrben deputet të PS

Politikë

Bardhi: Banda ‘Shullazi’ vendosi Jurgis Çyrben deputet të PS

Ish-ministri i Drejtësisë, Gazmend Bardhi, të enjten, deklaroi se pas një hetimi të nisur kryesisht në shkurt të 2016, prokuroria për Krime të Rënda vuri nën përgjim dhe vëzhgim Emiljano...

Liga e Kombeve/ Spanja mban Kroacinë në lojë, fitore në limite për djemtë e Daliç

Sport

Liga e Kombeve/ Spanja mban Kroacinë në lojë, fitore në limite për djemtë e Daliç

Kroacia ka arritur të marrë tri pikë shumë të rëndësishme përballë Spanjës, duke mbajtur gjallë shpresat për një kualifikim në fazën e “PlayOff” në Ligën e Kombeve. Djemtë e Daliç kanë...

Banorët e Astirit: Më parë japim jetën, pastaj shtëpitë

Politikë

Banorët e Astirit: Më parë japim jetën, pastaj shtëpitë

Banorët e zonës së Astirit te Unaza e Re, në kryeqytet vijojnë protestat e tyre, kundër mos kompensimit për prishjen e banesave të tyre. Në ditën e 12 të protestës...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!