The Weeknd tradhton Bela Hadid, kapet duke u puthur me...

E Enjte, 08 November 2018 18:18

Këngëtari i njohur, The Weeknd është goxha aktiv në rrjete sociale i cili publikon imazhe të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ai shfaqet duke u puthur me një qen, që duket se është i apasionuar pas kafshëve.

Nuk është hera e parë kur The Weeknd publikon foto pranë kafshëve, i cili gjithnjë tregon dashurinë e tij ndaj tyre.

“Call out my name”, “The Hills”, “Wasted time”, “Try me”, janë disa nga projektet e suksesshme të këngëtarit.

Ai po ashtu është duke shijuar lidhjen me modelen, Bella Hadid. 

 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Lista/ Shtetet që nuk lejohet të “fluturojnë” në SHBA

Globi

Lista/ Shtetet që nuk lejohet të “fluturojnë” në SHBA

Vitet e fundit udhëtimet nga ajri janë preferuar gjithnjë e më shumë duke pësuar një rritje të konsiderueshme në mbarë botën. Më shumë se katër miliardë njerëz udhëtuan nga ajri...

Greqia e katërta për tatimin mbi pronën në BE,  rënie të thellë në investime

Globi

Greqia e katërta për tatimin mbi pronën në BE,  rënie të thellë në investime

Greqia mban vendin e katërt në BE në lidhje me tatimin më lartë të pronës, sipas një studimi të kryer nga Fondacioni për Hulumtime Ekonomike dhe Industriale, ose IOBE. Studimi gjithashtu...

Helidon Kastrati, histori suksesi në Britani dhe investimi i guximshëm që nuk mbështetet nga shteti shqiptar

Aktualitet

Helidon Kastrati, histori suksesi në Britani dhe investimi i guximshëm që nuk mbështetet nga shteti shqiptar

Nga Mina HYSA Shqiptarët në diasporë pavarësisht vështirësive të fillimit kanë mundur të ndërtojnë më së miri jetën atje ku ndodhen në vende të ndryshme dhe shumë prej tyre kanë qenë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!