Selena Gomez del nga psikiatria, e pabesueshme si duket

Premte, 09 November 2018 08:28

Selena Gomez po përmirësohet çdo ditë e më shumë nga gjendja mendore.

Mediat botërore shkruajnë se këngëtarja ka dalë aktualisht nga psikiatria dhe nuk do të kthehet, të paktën për disa kohë.

Transplanti i veshkës dhe ndarja me Justin Bieber besohet se kanë ndikuar në gjendjen e këngëtares, ndërsa gjendja e saj është më optimale.

 

Nëse progresi i saj vazhdon në këtë mënyrë, ajo mund të lërë përgjithmonë spitalin dhe ti kthehet jetës normale.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Liga e Kombeve, të gjitha rezultatet sot

Sport

Liga e Kombeve, të gjitha rezultatet sot

Kanë përfunduar sfidat e programuara për ditën e sotme në Ligën e Kombeve dhe rezultatet surprizë nuk kanë munguar. Uellsi është mposhtur në shtëpi nga skuadra e Danimarkës, e cila...

Kim i pranishëm në testimin e një arme të teknologjisë së lartë

Globi

Kim i pranishëm në testimin e një arme të teknologjisë së lartë

Udhëheqësi i Koresë së Veriut, Kim Jong Un ka mbikëqyrur testin e një arme taktike të teknologjisë së lartë në një qendër mbrojtëse, sipas medias shtetërore e Phenianit. Ajo shtoi se...

Miqësorja/ Shpresat mundin Maltën pa shumë problem

Sport

Miqësorja/ Shpresat mundin Maltën pa shumë problem

Kombëtarja e Shqipërisë U 21 mundi me rezultatin 2-0 Maltën në një ndeshje miqësore të luajtur në stadiumin “Selman Stermasi” në kryeqytet. Kjo sfidë ishte një test për trajnerin Alban...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!