Zbulohet e dashura e aktorit turk që pranoi se ka prejardhje shqiptare

Premte, 09 November 2018 10:08

Momentalisht është njëri prej aktorëve të juaj të preferuar turk.

Can Yaman ka rrëmbyer zemrat e vajzave me rolin e tij në serialin turk “Ekenc Kus” që në shqip do të thotë “Zogu i hershëm”.

Me një fizik të hatashëm dhe pamje të bukur, Yaman lirshëm mund të thuhet se është njëri nga aktorët më të pashëm turk.

Aktori me prejardhje shqiptare por që ka lindur në Turqi besohej se ishte në lidhje me aktoren, Demet Ozdemir por që tashmë ky lajm doli të jetë i rremë.

E dashura e shqiptarit është Elif Tutarkaban, me të cilën është në lidhje prej vitesh. Bukuroshja ka përfunduar Fakultetin e Administrimit të Biznesit në Stamboll gjersa punon në një prej bankave të këtij vendi.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Lista/ Shtetet që nuk lejohet të “fluturojnë” në SHBA

Globi

Lista/ Shtetet që nuk lejohet të “fluturojnë” në SHBA

Vitet e fundit udhëtimet nga ajri janë preferuar gjithnjë e më shumë duke pësuar një rritje të konsiderueshme në mbarë botën. Më shumë se katër miliardë njerëz udhëtuan nga ajri...

Greqia e katërta për tatimin mbi pronën në BE,  rënie të thellë në investime

Globi

Greqia e katërta për tatimin mbi pronën në BE,  rënie të thellë në investime

Greqia mban vendin e katërt në BE në lidhje me tatimin më lartë të pronës, sipas një studimi të kryer nga Fondacioni për Hulumtime Ekonomike dhe Industriale, ose IOBE. Studimi gjithashtu...

Helidon Kastrati, histori suksesi në Britani dhe investimi i guximshëm që nuk mbështetet nga shteti shqiptar

Aktualitet

Helidon Kastrati, histori suksesi në Britani dhe investimi i guximshëm që nuk mbështetet nga shteti shqiptar

Nga Mina HYSA Shqiptarët në diasporë pavarësisht vështirësive të fillimit kanë mundur të ndërtojnë më së miri jetën atje ku ndodhen në vende të ndryshme dhe shumë prej tyre kanë qenë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!