Foto/ Loriku urim me humor për ditëlindjen e së shoqes

Premte, 09 November 2018 11:10

Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare Lorik Cana është një nga meshkujt më të pëlqyer të showbizit shqiptar.

Por ai po jeton një romancë të lumtur me bashkëshorten e tij italiane Monica, aq të lumtur janë saqë nuk e kanë problem edhe nëse bëjnë shaka publikisht me njëri-tjetrin.

Edhe ditën e sotme ish kapiteni ka publikuar një foto në Instastory ku ka uruar bashkëshorten e tij me rastin e ditëlindjes.

”Po plaket’ ka shkruajtur kapiteni mbi foton e tij me Monikën, ndërkohë në fytyrën e tij bën një mimikë, e cila nënkupton që e gjitha është një shaka.

l c

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Liga e Kombeve, të gjitha rezultatet sot

Sport

Liga e Kombeve, të gjitha rezultatet sot

Kanë përfunduar sfidat e programuara për ditën e sotme në Ligën e Kombeve dhe rezultatet surprizë nuk kanë munguar. Uellsi është mposhtur në shtëpi nga skuadra e Danimarkës, e cila...

Kim i pranishëm në testimin e një arme të teknologjisë së lartë

Globi

Kim i pranishëm në testimin e një arme të teknologjisë së lartë

Udhëheqësi i Koresë së Veriut, Kim Jong Un ka mbikëqyrur testin e një arme taktike të teknologjisë së lartë në një qendër mbrojtëse, sipas medias shtetërore e Phenianit. Ajo shtoi se...

Miqësorja/ Shpresat mundin Maltën pa shumë problem

Sport

Miqësorja/ Shpresat mundin Maltën pa shumë problem

Kombëtarja e Shqipërisë U 21 mundi me rezultatin 2-0 Maltën në një ndeshje miqësore të luajtur në stadiumin “Selman Stermasi” në kryeqytet. Kjo sfidë ishte një test për trajnerin Alban...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!