Supermodelja seksi përlotet duke ecur në pistë

Premte, 09 November 2018 11:17

Ky ishte eventi i fundit i Victoria’s Secret për Adriana Limën.

Për 20 vjet me radhë, ajo ka qenë engjëlli kryesor i kompanisë së njohur të veshjeve të brendshme.

E këtë vit Adriana Lima ka vënë krahët e Victoria’s Secret për herë të fundit.

Modelja braziliane nuk do të jetë më pjesë e tyre, ndërsa teksa ka parakaluar në pistë i kanë dalë edhe lotët. 

Pas spektaklit, Adriana ka postuar një video të përvojës ës saj si engjëll i VS, ndërsa ka falënderuar shtëpinë e madhe dhe fansat që e kanë përkrahur këto 20 vite./Gazeta Express/

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Përse duhet mbështetur një kauz e drejtë, lexoni pastorin gjerman

Aktualitet

Përse duhet mbështetur një kauz e drejtë, lexoni pastorin gjerman

Përse duhet mbështetur një protestë e një kauze të drejtë? Lexoni “ They first came...” të pastorit gjerman Martin Niemöller. Ne fillim erdhen... -Ne filim erdhen per komunistetUne nuk fola se nuk...

VIDEO/ Tifozët shqiptarë zbresin në fushë

Sport

VIDEO/ Tifozët shqiptarë zbresin në fushë

Më shumë se goli, tifozët shqiptarë i ka gëzuar prania e yllit të Realit, futbollistit të Uellsit Gareth Bale. Pak çaste pas përfundimit të ndeshjes një situatë e pazakontë është...

600 policë italianë për 8 vila të paligjshme të mafias

Globi

600 policë italianë për 8 vila të paligjshme të mafias

Policia italiane konfiskoi tetë vila të ndërtuara në mënyrë të paligjshme nga anëtarët e mafias në zonën e Romës. Plot 600 agjentë policie u angazhuan për këtë mision, kundër një klani...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!