Khloe Kardashian i jep fund lidhjes me Tristan Thompson

Premte, 09 November 2018 14:04

Bukuroshja e familjes Kardashian, Khloe është e njohur për krizat që kaloi me babain e vajzës së saj, Tristan Thompson pasi që ky i fundit e kishte tradhtuar.

Ajo tha se e fali për të nisur gjithçka nga e para.

 

Siç duket kjo gjë nuk funksionoi. Basketbollisti i njohur kohëve të fundit u përfol edhe për një tradhti të dytë por këtë herë Khloe ka vendosur që të mos e falë duke e vazhduar jetën e saj si beqare.

Tradhtia e dytë e basketbollistit u përmend në reality shoun e motrave Kardashian “KUWTK”, si dhe nga udhëtimi i bukuroshes bionde vetëm për disa ditë, ku nuk ishte i pranishëm Tristian.

Dyshja ende nuk kanë deklaruar asgjë konkrete publikisht.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Përse duhet mbështetur një kauz e drejtë, lexoni pastorin gjerman

Aktualitet

Përse duhet mbështetur një kauz e drejtë, lexoni pastorin gjerman

Përse duhet mbështetur një protestë e një kauze të drejtë? Lexoni “ They first came...” të pastorit gjerman Martin Niemöller. Ne fillim erdhen... -Ne filim erdhen per komunistetUne nuk fola se nuk...

VIDEO/ Tifozët shqiptarë zbresin në fushë

Sport

VIDEO/ Tifozët shqiptarë zbresin në fushë

Më shumë se goli, tifozët shqiptarë i ka gëzuar prania e yllit të Realit, futbollistit të Uellsit Gareth Bale. Pak çaste pas përfundimit të ndeshjes një situatë e pazakontë është...

600 policë italianë për 8 vila të paligjshme të mafias

Globi

600 policë italianë për 8 vila të paligjshme të mafias

Policia italiane konfiskoi tetë vila të ndërtuara në mënyrë të paligjshme nga anëtarët e mafias në zonën e Romës. Plot 600 agjentë policie u angazhuan për këtë mision, kundër një klani...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!