Aktori shqiptar i adhuruar nga të gjitha vajzat, tashmë ‘zonë e ndaluar’, paska të dashur

Premte, 09 November 2018 16:33

Can Yaman, një prej aktorëve të rinj që po çmend gjininë femërore në Turqi dhe jashtë saj, pak kohë më parë u pyet edhe për dashurinë, por nuk zbuloi asgjë. Në fakt, lajmi u zbulua dhe nuk është aspak i mirë për vajzat. Aktori shqiptar është i dashuruar dhe ka të dashur një vajzë shumë bukuroshe.

Mediat turke kanë shkruar së fundi se aktori me origjinë shqiptare, Can Yaman, është ndër emrat më të lakmuar jo vetëm të produksioneve televizive, por edhe sa i përket gjinisë femërore. Megjithatë, ka ditur të bëjë një zgjedhje shumë të mirë në këtë drejtim.

Prej disa muajsh, Can ka nisur një lidhje të re, të cilën ka preferuar ta mbajë larg syrit të mediave. Mësohet se bukuroshja në krah të tij është stilistja e njohur turke, Elif Tutarkaban, e cila ka punuar me emra të njohur të kinematografisë  dhe produksioneve televizive. Elif është një ndër vajzat më seksi në radhët e personazheve të njohur në Turqi, e cila ruan një profil të ulët për jetën e saj private.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Bardhi: Banda ‘Shullazi’ vendosi Jurgis Çyrben deputet të PS

Politikë

Bardhi: Banda ‘Shullazi’ vendosi Jurgis Çyrben deputet të PS

Ish-ministri i Drejtësisë, Gazmend Bardhi, të enjten, deklaroi se pas një hetimi të nisur kryesisht në shkurt të 2016, prokuroria për Krime të Rënda vuri nën përgjim dhe vëzhgim Emiljano...

Liga e Kombeve/ Spanja mban Kroacinë në lojë, fitore në limite për djemtë e Daliç

Sport

Liga e Kombeve/ Spanja mban Kroacinë në lojë, fitore në limite për djemtë e Daliç

Kroacia ka arritur të marrë tri pikë shumë të rëndësishme përballë Spanjës, duke mbajtur gjallë shpresat për një kualifikim në fazën e “PlayOff” në Ligën e Kombeve. Djemtë e Daliç kanë...

Banorët e Astirit: Më parë japim jetën, pastaj shtëpitë

Politikë

Banorët e Astirit: Më parë japim jetën, pastaj shtëpitë

Banorët e zonës së Astirit te Unaza e Re, në kryeqytet vijojnë protestat e tyre, kundër mos kompensimit për prishjen e banesave të tyre. Në ditën e 12 të protestës...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!