Poston foto me Dua Lipën, fansat-Bebe Rexhës: E harrove Ritën

Hënë, 12 November 2018 15:41

Këngëtaret shqiptare Rita Ora dhe Bebe Rexha prej shumë kohësh shqyhen për miqësinë e fortë me njëra-tjetrën.

Bashkë i kemi parë në evente të ndryshme, teksa kjo afërsi u bë shkas që të supozohet për një front të dy vajzave kundër një tjetër ylli shqiptar, Dua Lipës.

Por gjërat kanë ndryshuar dhe Bebe po shihet më shumë me Duan.

Gjithashtu dy këngëtaret vetëm pak ditë më parë hodhën video ndërsa kërcenin valle shqiptare në një hotel në Spanjë, pas eventit të MTV EMAs .

Por duket se marrëdhënia e mirë e krijuar mes tyre, ka sjellë reagimin e fansave në lidhje me Rita Orën.

Një nga fansat ka komentuar në foton e Bebe Rexhës, ku ka pozuar me Duan, dhe shprehet se ajo po e harron miken e saj të vjetër.

Por menjëherë ka reaguar, këngëtarja e cila është shprehur: "Mos filloni. Rita është gjithashtu shoqja ime."

fansat

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Eurostat: Veriu shqiptar më i varfëri në Europë

Aktualitet

Eurostat: Veriu shqiptar më i varfëri në Europë

Të ardhurat e banorëve të Veriut të Shqipërisë janë vetëm sa 24% e mesatares së shteteve të Bashkimit Europian (BE), duke e renditur atë në rajonin më të varfër të...

Policia e Elbasanit publikon listën më te rrezikshmit, ja kush janë më të kërkuarit(FOTO)

Aktualitet

Policia e Elbasanit publikon listën më te rrezikshmit, ja kush janë më të kërkuarit(FOTO)

Policia e Elbasanit në një postim në Facebook, ka publikuar listën e peronave më të kërkuar të këtij qarku. Këtë herë forcat e rendit kanë zgjedhur që mos të bëjnë shënim...

Zjarr i fuqishëm në Itali, 2 të vdekur dhe 40 të asfiksuar

Globi

Zjarr i fuqishëm në Itali, 2 të vdekur dhe 40 të asfiksuar

jë pallat në Bolonja është përfshirë nga flakët gjatë ditës së sotëm dhe për pasojë dy persona kanë humbur jetën si dhe dy të tjerë  janë në gjendje të rëndë. Siç...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!