Bella në skenë, Yolanda dhe The Weeknd e shikojnë bashkë nga audienca

Tuesday, 13 November 2018 14:21

Ish modelja dhe prezantuesja televizive, Yolanda Hadid, ka shumë gjëra me të cilat mund të krenohet.

Të tre fëmijët e saj, Gigi, Bella dhe Anwar Hadid janë duke krijuar karrierë të suksesshme të modelimit në shfaqjen e modës së Victoria’s Secret në Nju Jork këtë javë.

 

Ndërsa Gigi dhe Bella filluan shfaqjen e tyre, Yolanda dhe i dashuri i Bellës, artisti The Weeknd i përshendetën ata nga audienca.

Çifti është ribashkuar sërish dhe sërish është top lajm i medieve kryesore.

Yolanda sigurisht që e ka shijuar këtë moment bashkë me të dashurin e bijës së saj

Image

1 koment

  • Përgjigju Sophie

    Pinky's Celebrity Club is a very easy-to-use and powerful desktop software that will allow you to gain Instagram post likes, followers and comments completely organically! The way it works is you login via your Instagram account, set hashtags and enter your comments. The software will then search for all posts that have your hashtags and then like them, comment on them and follow the users (you can tell what the software should do: follow, comment or/and like posts). This is a great way to organically grow your Instagram followers. The software simply does what you would otherwise do manually, but on a complete autopilot (24/7). The software also has some delay settings to make sure that all of your activity looks natural.

    Try PINKY'S CELEBRITY CLUB INSTAGRAM BOT FOR REAL FOLLOWERS AND LIKES for free and see for yourself just how powerful and easy to use the Instagram software is!

    To learn more head to https://wowitloveithaveit.com/products/pinkys-celebrity-club-instagram-management-software

    Saturday, 08 December 2018 01:57 komentuar nga Sophie

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Zjarr i fuqishëm në Itali, 2 të vdekur dhe 40 të asfiksuar

Globi

Zjarr i fuqishëm në Itali, 2 të vdekur dhe 40 të asfiksuar

jë pallat në Bolonja është përfshirë nga flakët gjatë ditës së sotëm dhe për pasojë dy persona kanë humbur jetën si dhe dy të tjerë  janë në gjendje të rëndë. Siç...

Ky vit shkollor bëhet më i shtrenjtë, rriten çmimet e librave dhe shërbimeve arsimore

Aktualitet

Ky vit shkollor bëhet më i shtrenjtë, rriten çmimet e librave dhe shërbimeve arsimore

Ky vit akademik është bërë më i shtrenjtë për të gjitha nivelet e studimit. Librat dhe mjetet shkollore kanë kushtuar më shumë që nga shtatori 2018 gjithashtu edhe shërbimet arsimore...

Rrëzohet palma dhe zë çiftin e bashkëshortëve poshtë, vdes burri

Globi

Rrëzohet palma dhe zë çiftin e bashkëshortëve poshtë, vdes burri

Rrëzimi i një peme ka rezultuar fatale për një çift në Selanik. Burrë dhe grua po punonin në kopshtin e oborrit të shtëpisë, kur një palmë aty u rrëzua duke...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!