Jessie J dhe Channing Tatum konfirmojnë lidhjen

Tuesday, 13 November 2018 14:40

Gjysmë viti pas shkurorëzimit nga ish-gruaja e tij, Jenna Dewan, aktori Channing Tatum është në lidhje të re me këngëtaren Jessie J.

Për lidhjen e tyre është duke u spekuluar qe një kohë, mirëpo ata vetëm tani kanë konfirmuar se janë bashkë.

Jessie J e ka publikuar një video në Instagram nga premiera londineze e shfaqjes “Magic Mike”, ku luan Tatum.

Ajo e ka uruar aktorin për këtë shfaqje dhe ua ka rekomanduar njerëzve që të mos e humbin.

Deri më tani vetëm është spekuluar nga burimet dhe njerëzit që i kanë parë bashkë, kurse kjo është hera e parë që dyshja e konfirmojnë lidhjen e tyre.

Channing në të kaluarën ka qenë i martuar me aktoren Jenna Dewan, me të cilën ka një vajzë.

Në ndërkohë, edhe ish-gruaja e tij ka dalë publikisht me partnerin e saj të ri, Steve Kazee. 

Image
Image

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Pedagogia: Nuk e di çfarë do më shumë Nikolla për të dhënë dorëheqjen

Aktualitet

Pedagogia: Nuk e di çfarë do më shumë Nikolla për të dhënë dorëheqjen

Shefja e departamentit të Letërsisë në Fakultetin Filologjik Lili Sula e ftuar në studion e "Ora News", tha se nuk e di se çfarë pret më shumë ministrja e Arsimit...

Ish-ministrit: Largimi i kësaj qeverie është pak, duhet ...

Politikë

Ish-ministrit: Largimi i kësaj qeverie është pak, duhet ...

Pas skandalit në lidhje me kompaninë Dunwell Haberman, e cila fitoi lotin e parë prej 18 milionë euro për rindërtimin e Unazës përmes falsifikimit, si dhe 11 milionë të tjera...

Studenti i Infermierisë: Protesta duhet të zhvendoset tek kryeministria

Aktualitet

Studenti i Infermierisë: Protesta duhet të zhvendoset tek kryeministria

Studenti i Infermierisë, por në një Universitet privat thotë se i është bashkuar protestës pasi sipas tij kauza është e të gjithë shqiptarëve. Ai tha në maratonën e Ora News se...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!