Një partner si John Legend, emocionon të gjithë me fjalimin për gruan e tij

E mërkurë, 14 November 2018 15:34

Mbrëmjen e djeshme është organizuar ndarja e çmimeve, “Glamour’s Women of the Year”. Nga e gjithë mbrëmja, momenti më emocionues ishte fjalimi që John Legend mbajti ndaj bashkëshortes së tij, Chrissy Teigen. Ai e përshkruajti partneren e tij si zemrën dhe shpirtin e familjes.

 

“Kam një karrierë në biznesin e muzikës, por të gjithë e dimë se kush është ylli i familjes. Jam i dashuruar me këtë grua. Ajo është gruaja ime dhe është nëna e vajzës dhe djalit tonë. Por unë nuk jam i vetmi që e dua atë. Me miliona njerëz të tjerë që nuk janë të martuar me të ose nuk kanë lidhje me të e duan shumë”, – ka thënë John. Më pas ai e mbylli fjalimin e tij duke thënë se Chrissy vlen më shumë se sa një nderim. Chrissy Teigen u rendit në radhën e grave të tjera të njohura për të marrë çmimin si gruaja e vitit nga revista ‘Glamour’. 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Studenti ia plas Ramës në fytyrë: E zbuluan teatrin që jemi të FRESH-it

Aktualitet

Studenti ia plas Ramës në fytyrë: E zbuluan teatrin që jemi të FRESH-it

Spektakli i shpifur i organizuar nga kryeministri dhe Alban Dudushi është diskredituar edhe live kur një nga studentët e pjesmarrës që ishin shitur nga organizatorët si protestues dhe që Rama...

U paraqit si studente, juristja e Ministrisë së Arsimit largohet nga emisioni

Aktualitet

U paraqit si studente, juristja e Ministrisë së Arsimit largohet nga emisioni

Një nga të ftuarat në studion e emisionit Dritare në News 24 ishte e prezantuar si studente, por në të vërtetë punon si juriste pranë Ministrisë së Arsimit, Sportit dhe...

Pedagogia: Nuk e di çfarë do më shumë Nikolla për të dhënë dorëheqjen

Aktualitet

Pedagogia: Nuk e di çfarë do më shumë Nikolla për të dhënë dorëheqjen

Shefja e departamentit të Letërsisë në Fakultetin Filologjik Lili Sula e ftuar në studion e "Ora News", tha se nuk e di se çfarë pret më shumë ministrja e Arsimit...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!