Buta bën të tijën makinën super të shtrenjtë

E mërkurë, 14 November 2018 17:08

Ka pak kohë që është pjesë e tregut muzikor shqiptar, por reperi Buta duket se ka arritur të fitojë shumë.

Reperi i njohur Buta, së fundmi ka treguar se ka blerë një veturë të re të tipit Mercedes.

“Ju kom than q ka me ble benzin… sum kan besu 😁😁😁”, janë fjalët e tij teksa shfaqet pranë veturës luksoze.

Reperi këtë vit ka korrur suksese të mëdha pasi ka qenë prezent në koncerte të ndryshme pothuajse gjatë gjithë verës.

“Anuloje”, “Merri Merri”, “Mbi re”, “Për trip”, janë disa nga projektet e suksesshme të Butës.

 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Zjarr i fuqishëm në Itali, 2 të vdekur dhe 40 të asfiksuar

Globi

Zjarr i fuqishëm në Itali, 2 të vdekur dhe 40 të asfiksuar

jë pallat në Bolonja është përfshirë nga flakët gjatë ditës së sotëm dhe për pasojë dy persona kanë humbur jetën si dhe dy të tjerë  janë në gjendje të rëndë. Siç...

Ky vit shkollor bëhet më i shtrenjtë, rriten çmimet e librave dhe shërbimeve arsimore

Aktualitet

Ky vit shkollor bëhet më i shtrenjtë, rriten çmimet e librave dhe shërbimeve arsimore

Ky vit akademik është bërë më i shtrenjtë për të gjitha nivelet e studimit. Librat dhe mjetet shkollore kanë kushtuar më shumë që nga shtatori 2018 gjithashtu edhe shërbimet arsimore...

Rrëzohet palma dhe zë çiftin e bashkëshortëve poshtë, vdes burri

Globi

Rrëzohet palma dhe zë çiftin e bashkëshortëve poshtë, vdes burri

Rrëzimi i një peme ka rezultuar fatale për një çift në Selanik. Burrë dhe grua po punonin në kopshtin e oborrit të shtëpisë, kur një palmë aty u rrëzua duke...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!